Тест від англійських психологів: просто вибери чашку

В Інтернеті можна знайти сотні, а то й десятки тисяч різних тестів по визначенню особистості. Якісь із них – звичайна халтура, якісь дійсно розроблені психологами. Так чи інакше, вірити їм чи ні – особистий вибір кожного, а всі ми хочемо знати про самих себе трохи більше, адже так?

Тут ти знайдеш досить простий і гарний тест, де потрібно всього лише вибрати вподобану чашку. А вона вже розповість про основні риси твого характеру.

Чашка з котом

Ти позитивна і добра людина, цінуєш затишок і щирість. Намагаєшся бачити в людях тільки хороше, і саме ця віра в людей нерідко підводить тебе.

Фото: DepositPhotos

Синьо-зелена чашка

Ти людина, яка обожнює будувати плани і дотримуватися їх, тебе дратує, коли щось йде не так. Рутина – твоя зона комфорту, в якій ти ховаєш низьку самооцінку, хоча навколишні вважають тебе успішним. Але навіть у тебе бувають проблеми з довірою.

Фото: DepositPhotos

Чашка з зайцем

Ти успішний працівник, здатний справлятися із завданнями різної складності, але насправді ти залежний від чужої оцінки. Нерідко саме це визначає твої дії. А ось в особистому житті все навпаки, ти постійно нервуєш і не можеш знайти стійку опору.

Фото: DepositPhotos

Рожева чашка

Все твоє життя – суцільна поспіх. Ти постійно поспішаєш щось зробити, когось зустріти, таким чином намагаючись ніколи не залишатися на самоті. Щоб привести своє життя в порядок, тобі варто було б зупинитися і нарешті подумати, чого ти хочеш насправді.

Фото: DepositPhotos

Чашка з квіткою

Найбільше в житті тобі не вистачає емоцій і бажань. У тебе немає ніяких цілей, майбутнє виглядає незрозумілим, тому ти дуже цінуєш людей, які тебе оточують. Щоб відчувати себе комфортно, тобі потрібно відчувати, що і вони тебе цінують.

Фото: DepositPhotos

Чашка в горошок

Люди цінують тебе за простоту і щирість, але насправді тобі дуже складно ділитися своїми справжніми почуттями. Крім того, твій настрій постійно змінюється: від нестримної веселості до безпричинного смутку, але з тобою завжди комфортно і затишно іншим.

Фото: DepositPhotos

Чашка з ромбами

Тебе постійно мучить занепокоєння, тому ти плануєш кожну секунду свого життя, щоб не втратити контроль над нею. Тільки ретельне планування здатне вгамувати твої емоції і вільно дихати на повні груди.

Фото: DepositPhotos

Чашка з восьминогом

Справжнісінький інтроверт. Ти відрізняєшся рідкісним інтелектом, в твоїй голові постійно повно всяких ідей, але ділитися ними ти не звик. Зате ти вмієш зосереджуватися на завданні так, що вибити тебе з колії стає неможливим.

Фото: DepositPhotos

Чашка з сніжинкою

Ти розкриваєшся на повну, тільки коли тебе люблять або обожнюють. Ти граючи досягаєш поставленої мети, але все одно нерідко любиш похвалитися своїми досягненнями за чужий рахунок. Твоїй самооцінці можна лише позаздрити.

Фото: DepositPhotos

Такий ось чи жартівливий, то чи серйозний тест. Величезним плюсом є те, що незалежно від того, збігся твій результат, – це відмінний привід задуматися про себе .

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *