Як місяць народження жінки впливає на її подальше життя

Тисячоліттями люди шукають зв’язок між долею і датою народження. Одні вірять в астрологію, інші – в китайський гороскоп, а деякі – і зовсім в календар друїдів. Наукового пояснення всього цього немає, але відомо, що в перший місяць життя у людини формується зв’язок з реальністю і закладаються основні звички. Так що від місяця вашого народження нерідко залежить світовідчуття і навіть характер. Особливо чітко цей зв’язок простежується у прекрасної половини людства. І від того, взимку, навесні, влітку або восени ви народилися, залежить в кінцевому рахунку і значна частина вашого характеру.

Ось, про які жіночі риси можна судити по місяцю її народження.

Січневі жінки

Жінки, що народилися в січні, відрізняються неймовірною наполегливістю, амбітністю і прагненням до порядку. Вони дуже серйозно ставляться до стосунків і життя, досить консервативні у своїх поглядах.

Іноді ці жінки бувають занадто критичні або навіть «прискіпливі», але це тільки тому, що вони дійсно хочуть для вас найкращого.

При цьому треба пам’ятати, що про свої власні почуття вони вважають за краще не говорити. Січневі жінки дозволяють наблизитися до себе тільки тим людям, яких вони люблять, і які перебувають з ними на одному інтелектуальному рівні.

Проте, якщо ви хочете бути близькі з ними, вам краще мати такі ж, як у них, погляди на життя.

Лютневі жінки

Жінки, народжені в лютому, дуже романтичні.

Головне – ставитися до них з певною часткою терпіння.

Не кожен чоловік може зрозуміти їх загадкову душу.

Не кожен розуміє, в чому причина їх постійно мінливого настрою. Але таким жінкам і не потрібен «кожен». Їм потрібен – особливий.

Жінки, народжені в лютому, відрізняються від інших також дивною уявою і здатністю до абстрактного мислення.

І ще. Ви повинні це знати. Якщо ви хоча б один раз, хоча б зовсім на трохи, обдурите їх – ви більше ніколи не побачите їх знову.

Березневі жінки

Жінки, народжені в березні, мають сильну харизму. Вони дуже вірні, тому, зазвичай, їм довіряють найпотаємніші секрети.

Ці вірні й віддані натури важко закохуються, їх дуже легко засмутити одним невірним словом або помилковим судженням.

З іншого боку, чоловіка вони вибирають один раз і назавжди. Тому що березневі дами – однолюби.

До речі, краща порада для них – це знайти березневого чоловіка. Вони відмінно підійдуть один одному!

Квітневі жінки

Ті, хто народився в квітні, – природжені дипломати. Вони комунікабельні, легко знаходять спільну мову з будь-якою людиною. Їхнім єдиним недоліком можна вважати хіба що звичку час від часу себе жаліти.

Але ви повинні також пам’ятати про те, що квітневі жінки дуже ревниві, а будь-яка сварка на цьому грунті – справжній вибух емоцій. Так що краще не давайте приводу! А якщо раптом скандал все ж почався, спробуйте не розпалювати його, а гасити. Або просто вийдіть з кімнати.

З іншого боку, квітнева жінка краще за всіх інших знає, що таке насолода. Вона дійсно зробить вас найщасливішим чоловіком на Землі. Але свою душу вони відкривають тільки тим, хто заслуговує їх довіри. І хто зробить все, щоб її не втратити.

Травневі жінки

Травень – це місяць, коли народжуються наполегливі і віддані своїм переконанням жінки. У них є сильний внутрішній моральний компас, і вони ніколи не порушують його вказівки.

Зовні такі жінки зазвичай дуже привабливі, і це гармонійно поєднується з їх досить складним характером.

Такі жінки небезпечні для будь-якого чоловіка, який закохується в них. Тому що, якщо вони не відчувають взаємних почуттів , це буде трагічна, можливо, фатальна любов.

Якщо у вас коли-небудь буде роман з жінкою, народженою в травні, можете бути впевненими: ви будете пам’ятати її все життя.

Червневі жінки

Це дуже цікаві жінки, а їх головні риси – комунікабельність і пристрасть до творчості.

Їх головний недолік – в тому, що вони завжди говорять те, що думають. І ніколи не підбирають слова!

Їм чомусь здається, що завжди краще сказати правду в обличчя, а не говорити про неї за спиною. Так-то воно так, тільки дами червня не завжди віддають собі звіт в тому, як сильно можуть зачіпати почуття інших людей.

Крім того, необхідно враховувати, що в коханні така жінка – досить небезпечний гравець. Чоловіки в їх руках часто стають іграшками. Так що пам’ятайте про це, коли будете знайомитися. А то й отямитися не встигнете, як потрапите в пастку самовідданої любові.

Липневі жінки

Жінки, народжені в липні, від всіх інших відрізняються своєю чесністю і відвертістю з близькими. Для всіх інших вони – загадкові, красиві і дуже розумні, хоча і недоступні.

У повсякденному житті вони як можуть уникають конфліктів і до останнього моменту намагаються залишитися ввічливими.

Загалом, вони прекрасні! Але пам’ятайте: якщо ви хоча б один раз їх обдурите, з будь-якого приводу, ви втратите їх назавжди! Такі принцеси ніколи не прощають брехні!

Серпневі жінки

Ці жінки – унікальне поєднання егоцентризму і величезного серця. Чоловікам насправді краще не зв’язуватися з такими дамами, тому що у стосунках вона завжди переможе. Рідкісний діамант чоловічої статі може прожити життя з жінкою серпня і при цьому не помітити, що провів його “під каблуком”.

Жінки, народжені в серпні, мають виняткове почуття гумору, але вкрай не люблять, коли жартують над ними. Якщо це станеться з ними з вашої вини, будьте впевнені: ви попали.

Вони завжди хочуть бути в центрі уваги і ніколи не страждають від нестачі чоловічої поваги. Тому що в їх присутності чоловіки завжди втрачають голову.

Вересневі жінки

Якщо ви жінка, і народилися в вересні, це означає, що ваші головні якості – доброта, дисциплінованість і зовнішня природна краса.

Що стосуєтьсястосунків з чоловіками, то головне для вас – відданість. Варто вас зрадити один раз – і ви вже ніколи цього не забудете.

У житті ви дуже обережні, закриті і, на жаль, трішечки мстиві. Ви хочете, щоб стосунки з вами були довгими, чарівними і «на все життя». Чоловіки, які шукають жінку на одну ніч, можуть відразу проходити мимо!

З іншого боку, вересневі жінки досить критичні у своїх судженнях і оцінках, а тому мають дуже високі очікування щодо своїх партнерів. Переможе той, хто доведе їй свою винятковість!

Жовтневі жінки

Дами, народжені в жовтні, відрізняються сильним і непохитним характером. Вони дуже емоційні, але ніколи не стануть плакати на очах у інших людей.

А ще вони дуже розумні. Досить розумні для того, щоб не розкривати свою душу перед кожним. Тому що знають: люди схильні зловживати владою, яку вони отримують на іншими.

Решта жінок дуже часто ненавидять їх, тому що заздрять. Жовтневі дами завжди отримують кращих чоловіків і проживають гідне життя.

Нічого не поробиш, така їхня природа.

Листопадові жінки

Ці жінки завжди будуть на крок попереду інших. Вони активні, послідовні, легко розпізнають брехню. Тому грати на почуттях цих жінок категорично не можна! Кінець таких брудних ігрищ завжди буде найгіршим.

З іншого боку, вони – справжній вогонь! З ними ніколи не буває нудно. Ви ніколи не зможете звинуватити їх в дефіциті амбіцій.

Головне, пам’ятайте: ніколи не питайте їх думку з будь-якого приводу, якщо не готові почути правду.

Грудневі жінки

Дами, що народилися в грудні, відрізняються вкрай нетерплячим характером і неймовірною винахідливістю. На щастя, вони при цьому від природи ще й дуже щасливі.

Якою б не була ситуація, вони завжди вийдуть з неї переможцем!

А ще ці жінки краще за всіх інших знають, як піднімати настрій своїм чоловікам.

Їх секрет – відкрите серце. Життя їх не лякає і не здатне поранити. Бог допомагої їм, тому рано чи пізно вони завжди отримують те, що хочуть.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *