10 причин дружити з Терезами кожному з нас

Унікальний знак Зодіаку Терези – єдиний в Гороскопі, який представлений неживим предметом. Але люди, народжені під цим знаком, товариські і приємні. Ряд їх якостей характеру – на вагу золота. Наприклад, символ Терезів позначає справедливе правосуддя, в якому істина буде тільки на місці істини, і ніяк інакше.

Рівновагу всіх сил життєвих амплітуд найкраще вдається підтримувати людям-Терезам. Дуалістичність їх природи змушує одночасно враховувати обидві сторони в будь-якій ситуації і вибирати безпомилкове рішення мудро і зважено.

День початку періоду Терезів доводиться на день осіннього рівнодення. Особливе значення має і стихія, до якої вони належать – це Повітря, їх вчинки такі ж чисті і прозорі. Але, крім цього, люди-Терези мають ряд інших якостей, які обов’язково зроблять їх вашим кращим другом.

1.Терези вміють врівноважувати і підтримувати баланс

Люди тягнуться до Терезів, коли у них виникають проблеми, тому що їм підвладно поглянути на ситуацію з боку. Вони зважують всі існуючі точки зору перед тим, як зробити висновки і давати поради.

Терези ніколи не обіцяють вирішити будь-яку вашу проблему, але коли в них настає необхідність, дійсно докладають зусиль, щоб вам допомогти. Їхні вуха – найбільш жалісливі в світі. Якщо вам потрібна емоційна підтримка, зверніться до Терезів. Вони змиють деякі ваші турботи і сумніви.

Ніщо не порушує внутрішній світ Терезів сильніше, ніж негатив навколо них. Всі люди з оточення повинні володіти позитивною енергією і уникати конфліктів. Якщо цього не відбувається, Ваги розчаровуються в людях і припиняють з ними спілкуватися.

Варто знати: Терези не будуть з вами дружити, якщо ви погана людина, але заради друзів будуть готові домовитися хоч з дияволом.

2. Терези випромінюють чарівність

Вони легко подобаються людям, бо вони будь-яку людину можуть змусити відчувати себе цікавою і важливою. Вони прекрасні слухачі.

Терези добре обізнані про ваші почуття і емоції. І вони вміють відмінно передбачати наслідки своїх і чужих вчинків.

А все тому, що вони дуже спостережливі і мають виключно хороші навики сприйняття. Вони прагнуть зближуватися з людьми, які їм подобаються, шукають довгих дружніх відносин. У той же час вони терпіти не можуть поверхневих людей і виключать вас зі свого кола спілкування відразу ж, якщо помітять за вами фальш і лицемірство.

3. Терези – чутлива натура

Вони сприйнятливі і насправді цікавляться, що відбувається в житті в їх друзів. Навіть якщо у них і бувають конфлікти, вони швидко їх згладжують за рахунок своєї харизми і доброти.

4. Терези романтичні

Вони люблять глибоко і всім серцем. Якщо вам пощастило, і вас полюбив хтось із людей, народжених під цим знаком, можете бути впевнені: ви потрапили в хороші руки.

Терези хочуть, щоб їх партнери знали і відчували, що про них піклуються. Вони здатні і на маленькі приємні сюрпризи, і на широкі жести. Якщо у вас був чи триває роман з Терезами, знайте: що б не трапилося, ви будете пам’ятати про нього все життя.

Терези – віддані партнери і коханці, які ставлять ваші потреби вище своїх власних. Але вони не схильні вірити в «любов з першого погляду». У відносинах вони обережні, і з ними ви наврядчи можете розраховувати на швидкий інтим. Вони шукають по-справжньому міцний зв’язок.

5. Терези дипломатичні від природи

Ніхто не справляється з незграбними ситуаціями краще них. Вони – відомі дипломати і з легкістю пояснюють будь-які дивні речі. І при цьому роблять це стильно і не без елегантності.

Терезам подобається бути в оточенні інших людей. Просто сміятися, годинами обговорювати всякі дурниці або складні питання – ось що робить їх щасливими. Ваги – творчі душі, яким потрібні діалоги.

А ще Терези завжди досягають успіхів у соціальному житті. Тому що ніколи не зупиняються на своїх досягненнях. Вони терпіти не можуть посередність і завжди вимагають більшого – і від себе, і від інших.

6. Терези – природні

Вони мають магнетичну зовнішність, хоча, зрозуміло, далеко не всіх їх можна вважати «красенями» і «красунями». Їх краса – в природності. З цієї причини їм не потрібно наполегливо працювати, щоб зробити свою зовнішність «помітною». Вони не домагаються визнання, але все одно отримують своє!

Терези знаходяться під впливом планети Венери, яка тривалий час ототожнювалася з богинею любові і краси. Ваги цінують красу у всьому: в друзях, в улюблених людях, в мистецтві, в листі, в музиці. І вони точно більше інших заморочуються з приводу інтер’єрів своїх будинків.

Вони пишаються своїм смаком і мають на це повне право! І головне: вони не вибачаються за те, що люблять прекрасні і приємні речі в своєму житті.

7. Терези – ідеальні колеги і начальники

Терези вміють управляти енергією інших людей. І при цьому не використовують цей свій навик в корисливих цілях. Вони вміють мотивувати команду, змушувати її працювати на межі можливостей. І при цьому уникають будь-яких конфліктів. Просто не вважають за потрібне витрачати на них час!

Терези відносяться до роботи з непідробним інтересом і цінують здорові відносини в колективі. І самі роблять все, щоб підтримувати в ньому гармонію і розслаблену зосередженість.

8. Терези інтелектуальні

Терези – елемент повітря, тому завжди прагнуть до саморозвитку. Першорядне значення для них має сила інтелекту.

Вони завжди зберігають здатність мислити раціонально, в будь-якій ситуації, постійно шукають і знаходять способи оптимізації робочих і побутових процесів.

А все тому, що вони терпіти не можуть роботу в екстремальних умовах. Тому роблять все, щоб не доводити ситуацію до межі.

9. Терези вміють цінувати прекрасне

Вони – дуже культурні люди, цінують своє соціальне оточення і природу. Зазвичай вони начитані, добре поінформовані і стильно одягнені. Вони в рівній мірі можуть оцінити і барвистий захід, і глибоку просвітницьку бесіду.

10. Терези ідеалісти

Вони завжди шукають найкращий, найдосконаліший, найгармонійніший спосіб прожити життя. В їх ідеальному світі все збалансовано і справедливо. У цьому світі не буває конфронтації і конфліктів.

Звичайно, цього ідеального світу не існує. І це – головне розчарування в житті для Терезів.

Тому вони постійно прагнуть досягти своєї особистої досконалості. Що б Терези не робили, вони завжди будуть шукати спосіб робити це краще або швидше. Іноді це заважає їм насолоджуватися поточним моментом, але що поробиш. Така ціна прагнення до досконалості.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *