10 причин, чому Близнюки – найяскравіші люди на Землі

Близнюки нескінченно прекрасні!

І зараз ми пояснемо вам, чому цей знак – найяскравіший на світі.

1. Близнюки – відмінні комунікатори.

Завдяки унікальному поєднанню інтелекту, балакучості і ентузіазму, Близнюки – кращі в світі співрозмовники. Вони готові обговорювати що завгодно і коли завгодно.

Вони люблять вчитися і ділитися всім, що дізналися. Не доводиться сумніватися в тому, що іноді вони своїми порадами можуть змінити ваше життя.

Коли Близнюки починають нові відносини, то відразу прояснюють для себе всі спірні моменти. Щоб відразу зрозуміти, що і як.

Близнюки – відмінні друзі. Вони люблять базікати і пліткувати. І якщо вам потрібна порада, запитаєте у них. Вони розроблять для вас цілий практичний посібник, який дозволить вам переоцінити деякі речі в житті.

2. Вони швидкі.

Близнюки думають і діють швидко. Це відноситься до різних областей їхнього життя – і до роботи, і до особистих відносин. Люди, народжені під цим знаком, ненавидять терпіння і бездіяльність.

Застій і нудьга – ось що приносить їм справжнє занепокоєння. Якщо вони відчувають, що настав час рухатися далі, то почнуть прямо сьогодні!

Якщо ви не можете підтримувати їх темп, то неминуче залишитеся позаду. І чекати вас вони не будуть!

3. Вони творчі і майстри на всі руки.

Близнюки – люди мультіталановиті. Вони артистичні і розвинені культурно.

Єдиний їхній мінус – в тому, що вони хапаються за кілька справ відразу. Це не завжди призводить до гарних результатів: часом, щоб їх отримати, потрібно більше зусиль і концентрації. Як правило, Близнюкам не вистачає сил, щоб довести розпочате до кінця.

І тим не менше, якщо Близнюки беруться за те, що дійсно для них важливо, то результати виходять вражаючими. Кеннеді, Че Гевара, Анджеліна Джолі, Каньє Уест – всі вони близнюки. І всі вони не раз говорили, що найбільших результатів вони досягають в невимушеному, творчому і швидко розвиваючому середовищі.

4. Усередині них – відразу кілька особистостей.

Роздвоєння особистості – візитна картка Близнюків. Так думають люди.

Хоча насправді у більшості Близнюків – незліченна безліч особистостей. Люди цього знаку відмінно адаптуються до будь-яких обставин і завжди дотримуються своєї інтуїції. З різними людьми вони поводяться по-різному, підлаштовуючись під кожну людину.

Ці відмінності іноді можуть бути ледь помітні, а іноді – різниця може виявитися колосальною.

Деякі можуть зробити неправильний висновок про те, що Близнюки не щирі і не «бувають собою», але це лише одна зі сторін їх багатогранної особистості.

5. За ними важко встежити.

Близнюки відчайдушно потребують незалежності та свободи.

Вони не люблять відчувати себе пов’язаними будь-якими зобов’язаннями. Коли їм кажуть: «Стань відповідальніше», їм здається, що прямо зараз ця людина починає їх душити.

Коли справа доходить до відносин, вони хочуть бути кращими з кращих. Ініціативу беруть на себе, але потім можуть безслідно зникати.

Найкраще, коли поруч із Близнюками людина, яка теж цінує свою незалежність, прагне пригод і хоче прожити життя максимально ефективно.

6. Вони – «божевільні».

Коли Близнюки закохуються, то все змінюється. Хоча визнаю: любити їх важко.

Вони – жахливі ревнивці і взагалі поводяться нераціонально, якщо підозрюють, що їх любові може що-небудь погрожувати.

І краще їх не злити. Близнюки – з тих людей, що кидають об стіни фоторамки з загальними портретами, а потім, через кілька годин, вибачаються і підмітають осколки скла.

Так, іноді вони сходять з розуму, але це означає лише те, що вони дійсно піклуються і переживають з приводу своїх відносин. Так що зляться і шаленіють вони тоді, коли у них є на те достатня причина.

7. Вони поверхневі.

Близнюки часто бувають людьми поверхневими. Вони люблять бути в центрі уваги і надають занадто багато уваги тому, що інші називають «мішурою».

Часто вони не досить добре вникають в суть речей, недооцінюють людей і серйозність ситуації. Свої висновки вони рідко засновують на поверховій інформації.

Це мабуть, найголовніший недолік Близнюків.

8. Вони нерішучі і непослідовні.

Можливо, когось дуже сильно дратує їх непослідовність. Їх настрій змінюється по 20 разів на день, а їх нерешучість і звичка у всьому сумніватися може кого завгодно довести до істерики.

Через це вони постійно до всіх і всього чіпляються. І через це вони схильні до тривожності.

9. Вони щедрі.

Навіть коли Близнюки переживають непрості часи, вони завжди будуть ділитися останнім з тим, хто знаходиться поруч з ними.

Близнюки не славляться ні скромністю, ні тим, що вміють добре поводитися з грошима. На інших вони часто витрачають більше, ніж на себе. Ось тільки не треба цим користуватися – а то ще доведете нещасних до банкрутства.

10. Вони прощають, але ніколи не забувають.

Близнюки легко прощають інших і не забувають, коли хтось ображається на них самих.

Коли вони піклуються про вас, то неминуче можуть нагадувати про ваші минулі помилки. Це вони не зі зла. Просто хочуть допомогти.

Така вже у них особливість особистості: Близнюки нічого не забувають, навіть якщо хочуть забути. Але не турбуйтеся з цього приводу дуже сильно: Близнюки, в загальному, прощають всіх і завжди.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *