З ангела в демона і навпаки: як вік змінює жінок різних знаків зодіаку

Хоча ми звикли вважати, що характер людини формується в молодості і не дуже змінюється протягом дорослого життя, це не зовсім так. У одних з часом починають переважати чесноти, у інших – пороки. Ким же в старості, якщо вірити астрологам, будете ви: загальною улюбленицею або похмурою самітницею?

Овни

Енергійні і працьовиті Овни не зупиняються тільки тому, що на горизонті з’явилася пенсія. Вони починають займатися тим, на що не вистачало часу раніше. Їх характер залишається таким же вибуховим, а амбіції можуть тільки вирости.

Тельці

Вперті і люблячі комфорт Тельці з віком можуть стати ще більш вимогливими і розпещеними. Вони обожнюють порядок і беруть на себе роль глави сімейства: повчають, домагаються справедливості і витрачають час на те, щоб все було «за правилами».

Близнюки

Представниці цього знаку стають милими і активними бабусями, які не проти гарненько повеселитися. Хоча вони можуть стати розсудливим: знайти спокійне хобі і сконцентруватися на тому, щоб прожити якомога довше.

Раки

До старості у Раків зазвичай багато накопичень: у них є досвід, стійке фінансове становище і звичка жити за правилами. Вони стають більш замкнутими і не поспішають ділитися чимось зі своїх багатств. Виняток становлять онуки: для дітей їм не шкода нічого.

Леви

З дитинства звиклі бути в центрі уваги Леви до старості стають ще більш чутливими до свого авторитету і значущості. Вони відчайдушно потребують поклоніння і підпорядкування, втім, щедро обдаровуючи тих, від кого отримують бажане.

Діви

Найбільшу кількість критиків можна зустріти, мабуть, саме серед Дів. Педантична любов до порядку, чистоти стає чи не маніакальною. До того ж, Діви можуть бути вельми буркотливими і сварливими, а їх спонукання завжди благі.

Терези

Попереджувальні та елегантні Терези в старості надзвичайно мудрі. З них виходять відмінні порадники. При цьому вони стають ще більш невпевненими, коли справа або проблема стосується їх самих, але виявляються в цілому дуже приємними бабусями.

Скорпіони

І без того дещо похмурі і скритні Скорпіони в старості стають ще більш похмурими. Вони здатні лякати оточуючих своїми пророцтвами і переводити їх тим, що все навколо робиться неправильно. Скорпіони встигають досить побачити, щоб зняти рожеві окуляри.

Стрільці

Через природжену прямолінійність Стрільців вважають грубуватими. Згодом вони і зовсім можуть перестати підбирати слова. Хоча це – всього лише їх спосіб показати свою життєву позицію.

Козероги

Вся молодість і зрілість Козерога проходить в праці і турботах. Старість для них як відпустка. Вони насолоджуються вільним часом, вчать щось нове і з дитячим захопленням сприймають навіть незначні хороші події.

Водолії

Розвинений інтелект і вміння ставити цілі – відмінні риси жінок-Водоліїв. У них, як правило, є довгостроковий план щодо вдосконалення. Постійна робота над собою перетворює їх в дисциплінованих, мудрих і спокійних бабусь.

Риби

Замріяні і артистичні Риби з часом стають ще більш тихими. Вони не люблять докучати людям і просити про допомогу, поки можуть обходитися без неї. У старості Риби ще більше люблять щиру увагу і інтелектуальне спілкування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *