Ось який жіночий Знак Зодіаку, дорожчий за всіх для чоловіків

Ну дуже дорога

Коли чоловіки говорять «дорога моя» частіше завжди мають на увазі відносини. Але іноді буває що під словом «дорога» мається на увазі цінність в буквальному, фінансовому сенсі. І яка цінність таких жінок по Знаку Зодіаку, підказують сузір’я.

12 місце – Стрілець

Вражаюче, але факт: панянки-Стрільці люто, шалено ненавидять скупих чоловіків, але при цьому нічого особливого від чоловіка не чекають. І не хочуть. Діамантовим кільцем Стрільців не ощасливити, путівкою на Мальдіви – теж. От хіба що путівочку на Еверест … Що? Це на значно дорожче, ніж Мальдіви? Ооось, Стрілець вже говорила, що ненавидить скупих чоловіків?

11 місце – Водолій

Водоліям нічого не треба. Ні квітів, ні подарунків – взагалі нічого. Тому що дорогий не подарунок, а увага. Увага! Для того, щоб якісно приділити Водолію увагу, прийдеться розщедритися як мінімум на майстер-клас з йоги, короткий курс фотографії для початківців, п’ять відвідувань кулінарної школи і ще на беруші. Тому що сьогодні вона не хоче разом готувати, фотографувати і медитувати. Сьогодні вона хоче стріляти з пістолета Макарова. Здорово, правда?

10 місце – Козеріг

Козерогові не потрібні гроші чоловіка, тому що у неї є свої. Багато. Куди більше, ніж може собі уявити навіть найбагатший чоловік. Просто тому, що Козеріг розпоряджається грошима розумно і ненавидить пускати пил в очі, вихваляючись багатством. Так що витрачатися на діаманти і соболя не доведеться. Але доведеться мати солідний рахунок у банку і пред’явити їй виписку. Тому що Козеріг ціну грошам знає, так. І ціну людям, у яких їх немає, знає теж. І в її картині світу ця ціна, прямо скажемо, звучить приблизно як «п’ятачок за пучок».

9 місце – Діва

Підкорити Діву можна тільки одним способом: ніколи не порушувати заведений порядок. Даруєш подаруночки на кожну дату? Молодець, ось і даруй. Нічого не даруєш? Ось і молодець, нічого і не даруй. Справа не в тому, що Діва байдужа до подарунків. Справа в тому, що Діва дуже небайдужа до чоловіків, від яких знає, чого очікувати. Завжди.

8 місце – Овен

Доглядати за панянкою-Овном – підприємство своєрідне: слабеньке навантаження на гаманець, зате на мізки, вважайте, падає бетонне перекриття. Тому що Овни завжди незадоволені подарунками. Завжди! Причому неважливо, що саме дарувати: скромний подарунок – образа, тому що: «Я себе не на смітнику знайшла!» А дорогий подарунок ще гірше, тому що: «Божечки, такі гроші на таку фігню спустив! Краще б мені віддав! ». Обережно, небезпечний момент! Не треба давати їй грошей! Тому що: «За кого ти мене приймаєш взагалі? Засунь собі свої гроші знаєш куди ?! ». І в цей момент краще швидко втікати. А то ж вона наздожене і сама засуне. Вона знає куди.

7 місце – Близнюки

У Близнюків є залізний принцип: справжня леді не приймає від чоловіків ніяких подарунків, крім квітів, цукерок, ну і, мабуть, пляшечки гарного вина. І сперечатися з цим марно: справа не в тому, що Близнюкам дуже хочеться бути леді (три рази ха-ха!), А в тому, що вони живуть за принципом «Ти мені нічого не винен, зате і я тобі нічого не винна» . Так що зачекайте розщедрюватися, поки панночка-Близнюк не вирішить, що все серйозно. А потім починайте посилено збирати. Ні, не на старість. На випадок, коли вона подзвонить і жалібним голосом скаже, що вчора пішла в клуб, а сьогодні прокинулася в якійсь незнайомій халупі. Здається, в Сомалі.

6 місце – Рак

Перш ніж почати доглядати за панянкою-Раком, потрібно визначитися з намірами: якщо вони несерйозні, то починати можна не те що з порожніми кишенями, а з чорною дірою замість кишені. Тому що вручити панночці-Раку хоч який-небудь подарунок, крім квітки, зовсім неможливо – їй жіноча гордість не дозволяє брати від чоловіка всяке. Знову ж таки, хто його знає, з якими намірами він їй це всяке підсовує? Дякую, ні. Ну, а якщо наміри серйозні, то доведеться якось навчитися заробляти. Або не доведеться. Варіантів все одно немає: Рак змусить.

5 місце – Скорпіон

Два слова: Дуже Дорого. Дуже дорого обійдуться чоловікові залицяння за панянкою-Скорпіоном, тому що гроші вона любить палкою, щирою любов’ю. Взаємною, треба сказати. Так що вкладати гроші в маленькі радості Скорпіона – розумна інвестиція, потім повернеться сторицею. А от не вкладати – вкрай нерозумно, адже Скорпіон своє візьме завжди, якщо не подаруночками – так чимось смачненьким. Чоловічими мізками, наприклад.

4 місце – Телець

З мантрою «Дорогий не подарунок, дорога увага» до Тельця краще на гарматний постріл не наближатися. Тому що ця «дуже кумедна статуеточка» негайно прилетить дарувальнику в голову. Дуже може бути, що два рази. І не тому, що панночка-Телець – страшно меркантильна особа, а тому що яка ж це увага, за три копійки? Так що зарубайте собі на носі: увага – це коли ви помічаєте, що Телець сумує, і даруєте їй що-небудь гарненьке – нове платячко, наприклад. А подарунок – це коли карат. Все просто, правда?

3 місце – Терези

Терези абсолютно немеркантильні. Зовсім. Гроші для них нічого не значать: хоч засип їх зверху купюрами з великого запиленого мішка – не оцінять, ні. Ваги оцінять трепетну увагу. Яка виражається в правильних подарунках. А правильні подарунки – це подарунки, які не дарують всім підряд. Антикваріат, наприклад. Так, це дорого. Дуже дорого. Ми підозрюємо, що це всесвітня змова Терезів: кому ще здалися ці старожитності за такі гроші, а?

2 місце – Лев

Левиці не потрібний весь статок чоловіка. Їй потрібний весь його статок, плюс ще один статок, побільше – той, який він заробить, поки Левиця милостиво дозволяє йому перебувати з нею поруч. Так що відносини з Левицею – це, безумовно, правильна інвестиція в майбутнє. Ну, якщо вам, звичайно, подобається управляти віртуальними грошима. У сенсі – милуватися на красиві циферки банківського рахунку. Спустити все це на яхти та літаки Левиця все одно нікому не дасть. Сама спустить.

1 місце – Риби

Просто віддай їй все. Всі гроші, всі цінності, руку, серце та інший лівер, включаючи бессметную душу. Ні, ну, а як ти хотів, діамантами відкупитися? Ха-ха. Ха-ха-ха.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *