10 простих знаків уваги показують наскільки сильно чоловік кохає і поважає свою жінку, і ні на кого її не замінить

1.Вітальний і прощальний поцілунки

Ніщо так не допомагає нам відчувати себе на своєму місці, як поцілунок дорогої людини з ранку і на прощання. Погодься, що це і тобі приємно, а як приємно дівчині! Коли твоя дама йде на роботу або коли вона повертається додому, привітати її поцілунком – один з відмінних способів зберегти душевні відносини. Вітальний поцілунок означає «я радий тебе бачити», а прощальний – «я буду за тобою сумувати».

2. Пригортатися один до одного

Якщо ти будеш говорити щось в дусі «це все телячі ніжності, мужики не лежать в обнімку зі своїми панянками, загортаючи їх у бороду», я скажу тобі, що ти категорично не правий. Обійми – ключовий фактор нормальних відносин. Якщо вам неприємно обійматися частіше ніж один раз на день, ваші відносини не можна назвати нормальними. Всі ці розмови про те, що обійми продовжують життя – не казка.

3. Робити приємні дрібниці

Жодна дівчина не відмовиться від букета квітів. Головне, звичайно, вибрати ті квіти, які дівчині дійсно подобаються, щоб не прогадати, інакше сюрприз може бути не зовсім приємним.

Звичайно, не тільки квіти – єдина відрада для жіночих очей. Напиши їй записочку на папері і підклади в куртку, прийшли їй в скайп парочку ніжних повідомлень, приготуй сніданок, звари їй каву, відправся гуляти з нею у парк. Купи їй улюблену шоколадку, подаруй їй кумедну шапку, згадай, коли у її мами день народження. Дрібниць купа! Головне – мати фантазію, це зміцнює відносини з дівчатами.

4. Помічати дрібниці і робити компліменти

Дівчата витрачають вкрай багато часу, щоб виглядати на високому рівні. Всі ці макіяж, манікюр, стрижки та інші процедури вони часто роблять, щоб на них звертали увагу і захоплювалися ними. Будь люб’язний, зауваж цю дурницю.

Помічати нову стрижку або те, що вона одягла нову сукню – важливо. Дівчина намагається добре виглядати, і якщо їй дійсно дуже це личить, можна і потрібно її похвалити. Не так важко помітити, що в дівчині щось змінилося. Якщо ти цього не помічаєш, то є два логічних пояснення. Перше: ти не бачиш сенсу в тому, щоб помічати такі «дрібниці», тому що ти мужик, це не чоловіча справа, «жінки люблять, коли все суворо і без ніжностей». Друге: тобі плювати на неї. Невеликі компліменти допоможуть тобі пройти довгий шлях в будь-яких відносинах.

5. Мий посуд

Досить говорити про те, що це жіноча справа. Ми живемо в той час, коли межа стирається. Вона приготувала тобі класну вечерю? Чому б не помити після неї тарілки? Це чудовий показник того, що ти щиро цінуєш все те, що вона робить для тебе. Це тонкий натяк на те, що «вона – жінка, а не посудомийка» і все в такому дусі. Зрештою, уяви, що їй доведеться все це мити. Вона приготувала їжу, витратила на це певні зусилля, а тепер їй ще доведеться мити каструлі і тарілки, поки ти, ситий і задоволений, будеш сидіти перед комп’ютером. Прояви трохи емпатії, мужик!

6. Допомогти їй зняти / надіти верхній одяг

Ніщо так приємно не бентежить жінок, як допомога з курткою або пальто. Ти допомагаєш їй зняти куртку і вішаєш її на вішалку. Очевидно, що вона може впоратися і без тебе, але це приємна «лицарська» дрібниця, яка підніме настрій і тобі, і їй. Це з тієї ж опери, що і відкрити перед дамою двері. Допомогти дівчині одягнутися – теж приємний жест з твого боку.

7. Обіймати її ззаду, цілувати в лоб, щоки

Поцілунки в лоб, щоки і в ніс – це приємно і мило. Це дає дівчині зрозуміти, що ти просто хочеш перебувати поруч, ти розчулюєшся від неї і тобі приємно знаходитися поряд з нею, навіть коли вона не готує тобі їжу і ви не займаєтеся коханням.

8. Дозволь їй спати

Поширена сцена в будь-якому романтичному фільмі: дівчина з хлопцем дивляться кіно, а потім вона засинає у нього на руках. Таке може статися і в житті (я серйозно!). Дозволь їй спати. Це не означає, що ти повинен проводити час так, доки твоя дівчина прокинеться під ранок. Це не означає, що тобі потрібно трясти її, щоб вона прокинулася і не змушувала тебе лежати в незручній позі. Потрібно як можна м’якше перенеси її на ліжко або зручно розмісти її на дивані. У 80 відсотках випадків дівчина не прокинеться, а якщо прокинеться, то відразу ж засне.

9. Проштовхуватися через натовп людей

Дівчата люблять відчувати себе захищеними. Насправді, це почуття, якого бракує всім людям. Жінки висловлюють його в бажанні сховатися за велику спину або заручитися підтримкою і опорою в особі близької людини.

Кожного разу, коли ви стикаєтеся з натовпом людей на якомусь зібранні, концерті, мітингу та інших заходах і вам треба пройти крізь нього, візьми її за руку або притисни її до себе, а сам почни потихеньку, м’яко і акуратно проходити між людьми, щоб вона слідувала за тобою по вже вільній території. Так, ти покажеш себе великою людиною, яка заслуговує на довіру.

10. Сказати їй «спасибі»

Ми часто забуваємо говорити такі банальні слова ввічливості, хоча, здавалося б, це аксіома. Вона зробила тобі обід з собою? Не приймай це як належне, скажи їй «спасибі» і поцілуй в ніс. Вона прибрала в твоїй квартирі так, що тепер там чисто як ніколи? Подякуй її. Вона подарувала тобі чудовий вечір? Скажи їй, нарешті, ці слова. Коли ми навчимося це робити, мужик? Я серйозно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *