У природі існує тільки три види жінок …

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному.

У природі існує тільки три види жінок: дівчата-дочки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація: синки, брати і папіки. І всі вони гармонійно співіснують один з одним строго попарно.

Папіки шукають дочок. Гламурних кісуль, які не здатні ні копійки заробити, ні яєчню приготувати. Їм хочеться відчувати себе покровителями, захисниками, іноді навіть господарями. Їм в кайф розуміти залежність жінки від себе і свою значимість у зв’язку з цим.

Братам потрібні сестри, з якими в гори і в сніг в наметах, на сноуборді і з парашутом. Копати дачу, будувати бізнес, ділити домашні справи навпіл і з пивком або свіжовичавленим соком дивитися футбол або улюблений серіал удвох. Їм подобається відчувати плече, рівність вкладу в сім’ю і однодумність в усьому.

Синкам потрібні мами, тому що їх власні мами не вічні, начальники злі і кусаються, по телевізору і в інтернеті так багато всього цікавого, а самі вони нічого не вміють від вибору стрижки до розігріти суп з холодильника. Їм, звичайно, потрібна відповідальна особа, яка візьме це все на себе. А матуся буде щаслива тим, що потрібна, що нікуди він не дінеться, що без неї він загине, і свято переконана в тому, що просити чоловіка приготувати – це псування продуктів, відправити його в магазин за свининою і капустою – значить отримати на виході упаковку копченого м’яса і пакет замороженої брокколі, підлоги та посуд за ним все одно перемивати, і взагалі, чоловіків мало, їх берегти треба.

Ідилія, правда? Усі щасливі. Але що ж відбувається насправді?

Майже всі з трьох типів чоловіків западають на кісулю. Головна функція жінки-доньки – виглядати привабливо і приваблювати – працює відмінно. Далі вона починає із запропонованих вибирати того, хто потрібен їй. І в цій справі вона з усіх трьох найрозумніша, ніколи не помилиться! Синка вона в кращому випадку не помітить, в гіршому з гидливою міною попросить відійти і дихати в іншу сторону. Він же, відчуваючи гостре розчарування, вибухне вереском на весь інтернет або найближче оточення про те, які жінки корисливі сучки, які не вміють цінувати душевні якості. Брати бувають досить уперті і здатні іноді завоювати серце кісулі. Але тут у них починаються проблеми. Домашня робота на ньому, заробітки на ньому, поговорити ні про що. Відпочивати вони хочуть в різних місцях, розважатися з різними людьми, вона дратує його друзів, він не вражає її подруг. Підсумок трохи передбачуваний: розлучення, бійка за майно і дітей. Він кричить: «Жінки – стерви, буду холостяком». Вона рахує відсуджені шматки не свого майна і шукає нового кандидата.

Жінка-сестра виглядає зовсім не так, як кісуля. Вона, швидше за все, одягнена в джинси, у неї зручне взуття і сумка. Волосся в хвості або косі, макіяж помірний або відсутній. А ще у неї горять очі, вона вміє жартувати, з нею можна говорити годинами про все на світі і часто у неї відмінна фігура. Щоб таку завоювати, треба її вразити, щоб вона чоловіка заповажала. У папіка є чим її вразити. Але до сім’ї зазвичай не доходить. Легка на підйом сестричка хвацько грюкне дверима у відповідь на перше ж «нікуди не підеш» і спробу домінувати. Синкам теж іноді щастить потрапити в струмінь її інтересу, наприклад, якщо вона геймерша або рольовик, а може бути, “розтає” від віршів у свою честь. Її навіть можна заманити в сім’ю з таким малюком. Вона толерантна, оптимістична, вважає, що його мати все робить неправильно, і вірить, що варто його від матінки забрати, як вона встановить нові порядки. Розвалюється все роки через два, коли наполеглива сестра втомиться нарешті марно просити чоловіка встати з дивана і допомогти по господарству. Коли їй набридне змушувати його змінити роботу на більш високооплачувану або хоча б знайти будь-яку роботу. Коли вона зневіриться витягнути його на природу або взагалі відірвати від монітора або телевізора. Вона подасть на розлучення, а синок залишиться кліпати оченятами в німому питанні: «Що сталося? Все ж було так чудово! »

Жінки-матері відразу не подобаються майже нікому. Зовні вони непомітні, інтереси у них чисто жіночі: готувати, шити-в’язати, розводити квітники, плекати котів, та й взагалі, вона з тих, хто твердить: краса в жінці не головне. З машини на тротуарах її не видно, в заможному суспільстві не буває. Навіть якщо папік з нею десь і перетинається, то зацікавити його нею неможливо: партнерам по бізнесу на фуршеті з гордістю не пред’явити, грошей вона на себе витрачати не вміє, намагається перехопити прапор турботи і доводить есемесками на тривалих переговорах до сказу. Якщо папіку випало на такий одружитися, він заведе коханку, яка почне дерти з нього чотири фінансові шкури, відчує себе Гераклом і дружину свою зашле в розлучення. Голу, босу і дітей відбере, якщо йому потрібні. Брату ж з матусею нудно. Новинки автопрома не обговориш, футбол не подивитися, його друзі її нервують, коли він йде в гори один, вона мало не каструлю борщу з собою йому упаковує, надягає йому труси з начосом, шарфик, рукавиці, в загальному, мужики дізнаються – засміють. Сльозами і голосіннями заважає йому ризикувати своїм здоров’ям і витрачати гроші на хобі. Домагається термінового повернення додому до родини і пиляє. Брат швидко зауважує, що вона перестала стежити за собою, у неї зіпсувалася фігура, шкіра і волосся, що у них нічого спільного: він мріє про нову машину, а вона – про третю дитину, і ці два поняття несумісні з його зарплатою. У підсумку він іде, платить аліменти і уникає зустрічатися з нею поглядом, так як в глибині душі йому все ж соромно. А вона ненавидить його, невдячного, всією душею за те, що залишив дітей і сім’ю, а життя її знищив.

Знайомі ситуації? І багатьох з вас, друзі, задовбали саме вони – не ваші пари. Саме через це ви пишете і стогнете про те, що жінки всі корисливі або страшні, мужики всі слабаки або козли. Та тому що, друзі мої, шукати треба за потребами! Розібратися в собі, в тому, що робить вас щасливими, і відвести погляд від такої симпатичної, але тієї, що не годиться вам в пару людини, щоб не кричати на кісулю, коли вона не виявилася матусею, а на синка – що він вам в брати не годиться. Ви ж в магазині не злитеся на кожну пару взуття не вашого розміру і невідповідного фасону. Чи не кидаєтеся з критикою в бік непотрібної вам ковбаси. Залиште вже один одного в спокої, не намагайтеся застосувати людей не за призначенням, адже поки ви гнете свою лінію і намагаєтеся переробити свого Непара під себе, десь його і ваша пара страждає від самотності і розбіжності з кимось ще.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *