![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/10/pochemu-muzhchiny-s-godami-perestayut-lyubit-zhenschin-a-cenyat-bolshe-sebya-3-1024x576.png)
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/maxresdefault-2.jpg)
Свою любов і відданість вони трансформують в невидимий енергетичний кокон. Їх енергія – цілюща сила, невичерпний потік сил. За спиною будь-якого короля “стоїть” любляче серце, жінка, що віддає всю себе заради щастя свого чоловіка.
Здається, їх повинні носити на руках, пестити і дарувати ласку. А реальність куди прозаїчніше, їх зусилля часто сприймаються як належне, і ніхто не скаже навіть простих слів подяки.
На жаль, досягнувши слави, грошей і визнання, лише одиниці згадають, хто супроводжував їх по нелегкою, тернистою дорогою. Жінка-оберіг не шукає користі, не думає про вигоду, вона просто любить, підтримує і часом ставить щастя улюбленого набагато вище свого власного.
Навіть коли поруч вирує ураган, чоловік не помітить цього, адже улюблена надійно оберігає його. Вона з легкістю забере його смуток, і зробить все, щоб біль і розчарування пройшли повз.
Найчастіше настільки сильна самовіддача зустрічається у представниць кількох зодіакальних сузір’їв.
Діва
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/2-1286.jpg)
Часом від неї віє холодом, а неупереджений погляд дає зрозуміти – вона піде до кінця. Діва самодостатня особистість і рідко залежить від обставин або чоловіків. Тільки в колі сім’ї наодинці з коханою людиною, вона здатна показати, скільки тепла і ласки приховує її душа.
Заради рідних людей Діва схильна до жертовності, коли свої власні інтереси відходять далеко на задній план. Вона постійно радить, будує плани і допомагає другій половині обрати вірний шлях.
Цей знак володіє деякий чуттям, безпомилково визначаючи вірний вектор руху. Хоча її поради, часто сприймаються в багнети. Чоловіки часто обурюються, стверджують, що самі все знають і в результаті слідують їхнім порадам. Хоча ,звичайно, ніколи цього не визнають.
Так Діві, в принципі, не так важливо визнання, вона просто оберігає свою сім’ю і всіма способами бореться за щастя найдорожчих людей.
Рак
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/3-1278.jpg)
Терпіння – її головний козир. Якщо поруч дорога людина, Рак витримає будь-які випробування. Вона не буде нарікати на долю, вона просто любить і чекає, коли ж через грозові хмари вигляне сонечко.
Вона люто оберігає сімейне вогнище, не влаштовує скандалів і докорів. Вона лише дарує свою любов, запевняючи обранця, що все у нього вийде. Приходячи після важкого дня, вдома чоловіка чекають теплота і затишок.
Вона хороший слухач, свого роду «жилетка», що вбирає в себе негатив. Рак ніколи не відмовить у проханні, правий її чоловік чи ні, завжди стане на його захист.
Інтереси сім’ї для неї завжди вище за будь-яких подруг і задоволень. Своїм трепетним ставленням, безмежним терпінням, рак неодмінно зробить свого обранця найщасливішою людиною.
Козеріг
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/1-1300.jpg)
Неперевершений стратег, їй не потрібні надздібності, щоб на кілька ходів вперед передбачити розвиток подій. Логічне мислення козерога розвинене до такої міри, що людина ще не встиг сказати, а вона вже наперед знає, чим закінчитися розмова.
Вона діє продумано, намагається не вказувати чоловікові. Мовчки погоджується, киває головою, а потім ненароком підводить благовірного до правильних рішень.
Мовчазний сірий кардинал, Козеріг не женеться за вдячністю і визнанням, адже в душі вона точно знає, хто в дійсності править балом.
Так вона, оберіг, генератор ідей і надійний тил для чоловіка, вона не кине його в скрутну хвилину, пройде з ним за руку будь-які випробування і обов’язково призведе улюбленого до успіху.
Риби
![](https://www.teawithlemon.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/5-1166-2.jpg)
Вона ідеалізує обранця, дивиться на нього через призму рожевого кольору. У самому звичайному, нічим не примітному хлопця вона побачить героя, принца з мрій. І нехай цей лицар голий і босий, це не зупинить рибу в мріях домалювати йому обладунки.
Риба вперто не помічає недоліків, тільки віра тримає її на плаву. І ця віра така сильна, що ні які урагани не зломить її.
Щодня Риба буде розповідати коханому про його достоїнства, малювати солодку картину майбутнього. Так так барвисто, що хочеш, не хочеш, а повіриш в її мрії, і захочеш втілити їх в реальність.
Також рибка вміє вбирати біль рідної людини. Вона переживе і впорається з усім сама, потерпить, їй не звикати. Головне захистити свого чоловіка від болю і неприємностей.
Завдяки її підтримці, нескінченним компліментам, чоловік дійсно починає вірити, що йому абсолютно будь-яку справу по плечу. А хто впевнений на всі 1000% в своїх силах, той неодмінно переможе.