Жінка-оберіг: 4 жіночих знаки зодіаку, поруч з якими чоловікові ніколи не страшні будь-які біди і негоди

Свою любов і відданість вони трансформують в невидимий енергетичний кокон. Їх енергія – цілюща сила, невичерпний потік сил. За спиною будь-якого короля “стоїть” любляче серце, жінка, що віддає всю себе заради щастя свого чоловіка.

Здається, їх повинні носити на руках, пестити і дарувати ласку. А реальність куди прозаїчніше, їх зусилля часто сприймаються як належне, і ніхто не скаже навіть простих слів подяки.

На жаль, досягнувши слави, грошей і визнання, лише одиниці згадають, хто супроводжував їх по нелегкою, тернистою дорогою. Жінка-оберіг не шукає користі, не думає про вигоду, вона просто любить, підтримує і часом ставить щастя улюбленого набагато вище свого власного.

Навіть коли поруч вирує ураган, чоловік не помітить цього, адже улюблена надійно оберігає його. Вона з легкістю забере його смуток, і зробить все, щоб біль і розчарування пройшли повз.

Найчастіше настільки сильна самовіддача зустрічається у представниць кількох зодіакальних сузір’їв.

Діва

Часом від неї віє холодом, а неупереджений погляд дає зрозуміти – вона піде до кінця. Діва самодостатня особистість і рідко залежить від обставин або чоловіків. Тільки в колі сім’ї наодинці з коханою людиною, вона здатна показати, скільки тепла і ласки приховує її душа.

Заради рідних людей Діва схильна до жертовності, коли свої власні інтереси відходять далеко на задній план. Вона постійно радить, будує плани і допомагає другій половині обрати вірний шлях.
Цей знак володіє деякий чуттям, безпомилково визначаючи вірний вектор руху. Хоча її поради, часто сприймаються в багнети. Чоловіки часто обурюються, стверджують, що самі все знають і в результаті слідують їхнім порадам. Хоча ,звичайно, ніколи цього не визнають.

Так Діві, в принципі, не так важливо визнання, вона просто оберігає свою сім’ю і всіма способами бореться за щастя найдорожчих людей.

Рак

Терпіння – її головний козир. Якщо поруч дорога людина, Рак витримає будь-які випробування. Вона не буде нарікати на долю, вона просто любить і чекає, коли ж через грозові хмари вигляне сонечко.

Вона люто оберігає сімейне вогнище, не влаштовує скандалів і докорів. Вона лише дарує свою любов, запевняючи обранця, що все у нього вийде. Приходячи після важкого дня, вдома чоловіка чекають теплота і затишок.

Вона хороший слухач, свого роду «жилетка», що вбирає в себе негатив. Рак ніколи не відмовить у проханні, правий її чоловік чи ні, завжди стане на його захист.

Інтереси сім’ї для неї завжди вище за будь-яких подруг і задоволень. Своїм трепетним ставленням, безмежним терпінням, рак неодмінно зробить свого обранця найщасливішою людиною.

Козеріг

Неперевершений стратег, їй не потрібні надздібності, щоб на кілька ходів вперед передбачити розвиток подій. Логічне мислення козерога розвинене до такої міри, що людина ще не встиг сказати, а вона вже наперед знає, чим закінчитися розмова.

Вона діє продумано, намагається не вказувати чоловікові. Мовчки погоджується, киває головою, а потім ненароком підводить благовірного до правильних рішень.

Мовчазний сірий кардинал, Козеріг не женеться за вдячністю і визнанням, адже в душі вона точно знає, хто в дійсності править балом.

Так вона, оберіг, генератор ідей і надійний тил для чоловіка, вона не кине його в скрутну хвилину, пройде з ним за руку будь-які випробування і обов’язково призведе улюбленого до успіху.

Риби

Вона ідеалізує обранця, дивиться на нього через призму рожевого кольору. У самому звичайному, нічим не примітному хлопця вона побачить героя, принца з мрій. І нехай цей лицар голий і босий, це не зупинить рибу в мріях домалювати йому обладунки.

Риба вперто не помічає недоліків, тільки віра тримає її на плаву. І ця віра така сильна, що ні які урагани не зломить її.
Щодня Риба буде розповідати коханому про його достоїнства, малювати солодку картину майбутнього. Так так барвисто, що хочеш, не хочеш, а повіриш в її мрії, і захочеш втілити їх в реальність.

Також рибка вміє вбирати біль рідної людини. Вона переживе і впорається з усім сама, потерпить, їй не звикати. Головне захистити свого чоловіка від болю і неприємностей.

Завдяки її підтримці, нескінченним компліментам, чоловік дійсно починає вірити, що йому абсолютно будь-яку справу по плечу. А хто впевнений на всі 1000% в своїх силах, той неодмінно переможе.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *