Карма індивідуальності за роком народження розповість багато про вашу долю

Буддисти вважають, що душа може народитися 9 разів. Тобто стільки разів вона з’являється на землі в людському вигляді. Характеристикою чергового втілення є Мева (в перекладі – мітка або родимка).

Мева показує, скільки разів ви вже з’являлися в цьому світі, яка карма вас чекає і, звичайно, скільки життів у вас ще залишилося. Щоб визначити вашу Меву, погляньте на цю таблицю. Поруч з вашим роком народження і зазначений номер вашого життя. Опис вашої карми читайте під таблицею.

Мева 1

Характер неспокійний, по натурі песиміст. У більшості випадків цей індивід пристосовується до ситуації. Рідко щось намагається змінити. Зовні він доброзичливий і відкритий, а всередині сидить вперта дитина. Можливо, страждає залежностями від алкоголю або наркотиків. Здоров’я далеке від ідеалу. Часті проблеми з нижньою частиною тіла (нирки, сечовий міхур, матка, геніталії).

Схильність до різких перепадів настрою і депресій. Не романтик, але гостро потребує любові. Напружена робота не для нього. Потребує спокійного планування і роздумів. Діяльність може бути пов’язана з водою.

Мева 2

Доброзичлива людина без краплі агресії. Не амбітна, безініціативна, але уважна до дрібниць. Прекрасний виконавець, але не лідер. Кращий вік – 45-47 років. Ласунка, статура сита. Серед кармічних захворювань числяться хвороби спини, шкіри, кишечника, крові. У відносинах дуже уважна до партнера. Більше керується почуттями, а не думками.

Достаток не низький і не високий. Слід уникати азартних ігор. Захоплення ними може закінчитися летальним результатом (вбивство, самогубство, насильство). Професія пов’язана з громадськістю, людьми, природою або фермерством.

Мева 3

Рано дорослішає. Характер незалежний, завжди молодий і оптимістичний. Позитивна, але дуже вперта і нетерпляча людина. Важко мириться з обставинами. Кращий віковий період – від 34 до 38 років. Думає про один день. Набиває багато “шишок”. Добре складена, сильна і діяльна, але має слабкі стопи і нервові проблеми.

Схильна до залежностей, особливо наркотиків. Якщо вплутується в цю звичку, то це назавжди. Імпульсивна і пряма людина. Гроші витікають крізь пальці. Зовсім не економна і не ощадлива. Як робота ідеальні ті сфери, де можливе самовираження: вчитель, оратор, письменник, музикант.

Мева 4

В цілому позитивна людина, але слабовільна і боягузлива. За природою вразлива і дуже добра. Ідеальний вік – до 38 років. Статура слабка, лоб великий і високий. Є висока ймовірність зараження різними захворюваннями. Слабка дихальна система і кишечник. У жінок цієї карми часто проблеми зі статевими органами.

Зовні красиві люди. Дозрівають в ранньому віці. Їм складно створити міцні і довгі відносини. Формування сім’ї малоймовірне. Легко обвести навколо пальця, обікрасти. Гроші та інші матеріальні блага не затримуються. Як рід діяльності найбільш сприятливі організація свят, зв’язки з громадськістю.

Мева 5

Неоднозначна людина. І хороша, і погана. І правильна, і розбещена. І цілеспрямована, і ледача. Складний вік настає в 42 роки. Максимально розвинений інстинкт самозбереження. Будова міцна, організм сам відштовхує різні болячки. Схильність до пухлин, лихоманок, гіпертонії, проблем з кишечником і кров’ю.

Висока потреба в любові. Схильність до домінування. Удача – не окремий супутник, але швидко відходить від втрат. Схильність до азартних ігор, через що може втратити все. Керівна посада краща для цієї людини. На ній вона реалізує себе в повній мірі.

Мева 6

Добре розвинена інтуїція. За природою лідер і новатор. Завжди ставить високі цілі і з упевненістю йде до них. Задоволена собою і страшно боїться невдач. Хороший вік – 40 років. Статура худорлява. Швидко перевтомлюється, можливі нервові зриви. Часто болить голова. Проблема з легенями, кістками і серцем.

У відносинах любить як домінувати, так і коритися. Добре поводиться з грошима. Швидко заробляє і стрімко витрачає. Удача – нечасто гостює. З неї виходить хороший торговець, учитель, оратор і проповідник.

Мева 7

Не стримує емоцій, по природі своїй оптиміст. Вміє переконувати людей і говорити на публіку. Відмінний маніпулятор. Ображається і злиться, коли на неї не звертають увагу. Дуже уважна до деталей.

Життя стабілізується після 40 років. Поодинці не може досягти бажаного, так як не вистачає наполегливості. Статура слабка, можуть бути проблеми з нервами, статевими органами, нирками, шлунком.
Обожнює свободу. Ретельно вибирає партнера. Відмінний юрист або фінансист.

Мева 8

Дуже вперта, впевнена в собі людина. Якщо має якісь погляди, то їх складно змінити. Консервативна, часто нав’язує свою думку іншим. На вигляд дуже спокійна, всередині сильна. За вдачею – вовк з високою самооцінкою. Тіло велике і здорове. Можливий атеросклероз, іпохондрія, проблеми з хребтом і нервами.

Нерозбірлива в зв’язках, але заспокоюється, коли створює сім’ю. Досягає успіху досить рано, дуже залежина від грошей. В роботі вибирає стабільність і надійність.

Мева 9

Дуже чуттєва і емоційна людина. Веде яскраве, але марне життя. Нетерпляча і імпульсивна. Схильна критикувати все навколо. Чекає від оточуючих занадто багато. Змінює партнерів, як рукавички. В натурі ідеаліст, який зневажає матеріальне благо. Досягнувши середнього віку, вона йде на спад. У всіх сферах. Сильна, гнучка людина середньої статури. Часто бувають хвороби серця, очей, нервів, безсоння.

Вміє зваблювати з першого погляду. Удача невелика. Грошей не багато і не мало. Потребує коштів, але мало наполегливості. Часто займається в сфері дипломатії, акторського мистецтва, мистецтв.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *