Найповніший чоловічий гороскоп – тут є ВСЕ про твого чоловіка!

Найповніший чоловічий гороскоп – тут ВСЕ про твого чоловіка! Тут є найголовніше: які вони сім’янини, друзі і коханці. НЕ дякуй.

Овен

Як керівник — харизматичний лідер, який хоче бути завжди на крок попереду вас. Ви тільки подумали, а він вже це зробив і не пошкодував жодного разу.

Як підлеглий — «не в своїй тарілці», так як тільки і чекає моменту, щоб зайняти ваш трон;

Як глава сім’ї — активний, енергійний добувач, схильний до похвал, які ви неодмінно повинні промовляти кілька разів в день. Оптимістичний, який ніколи не скиглить, не перекладає на вас турботи, а шукає вихід з проблемних ситуацій.

Як чоловік — вимагає активної уваги до своєї персони (будьте завжди в курсі його справ), гостро переживає за престиж та імідж своєї половинки. Будьте готові з ним не сперечатися, інакше диспут триватиме до ночі. Постійно показуйте йому свою любов, він і дня не може прожити без захоплення.

Як батько — трохи старший своєї дитини, якого обожнюють діти, так як він знайде час пограти з ними і пригостить улюбленими ласощами.

Як коханець — пристрасний і невтомний, не шкодує на вас гроші, вміє приємно здивувати і розважитися разом з вами.

Як друг — веселий і забавний, завжди готовий зайвий раз «потусити»; легко летить до тебе на допомогу, за що його і люблять всі друзі.

Телець

Як керівник — послідовний, неквапливий, гармонійно поділяє владу і гроші, насолоджується процесом накопичення, де якість не страждає від наявної кількості.

Як підлеглий — зніжений, ледачий «кіт», не бажаючий особливо перепрацьовувати, працюючи «на дядю», але робить циркові па, якщо бачить можливість отримати бажану вигоду.

Як глава сім’ї — думаючий про практичні блага своєї родини та заповнений холодильник, істинний накопичувач цінностей, вважає за краще заробляти гроші, ніж самому копатися в господарських справах по дому (якщо він у них не розбирається); не любить скаржитися на долю, а це дорогого коштує.

Як чоловік — ласкавий і ніжний, сумлінно виконує свої обов’язки, умиротворений, якщо йому все подобається; не гарясковитий, але в люті нестримний (скандал один раз в 5 років, але за всіма правилами виверження вулкана).

Як батько — мудрий і правильний, але намагається не настільки грати, як обійняти, полежати, поспати з дітьми.

Як коханець — романтичний і щедрий, засипає вас шедеврами, даруючи антикварні дрібнички немислимої вартості і водячи вас в ресторани «а-ля-гурме», натомість вимагає віддатися любові.

Як друг — відданий і вірний, але не у збиток своєму часу і сім’ї.

Близнюки

Як керівник — гнучкий, спритний, швидко і варіативно вирішує всі питання, не має жодних нерозв’язних справ. Йому завжди недостатньо того, що він має, так як прагне недосяжного.

Як підлеглий — успішний, крім основної роботи, вміє робити свої справи і заробляти основні гроші.

Як глава сім’ї — незамінний, так як тримає руку на пульсі, хоча всі домашні проблеми вирішує у дистанційному режимі на відстані, через постійну відсутність вдома (адже він заробляє). Не перестає дивувати, це величезний плюс для спільного життя, але не вміє контролювати свої витрати, з-за яких можливі сварки з рідними.

Як чоловік — «фігаро там, фігаро тут», не спійманий — значить не винен. Вміє брехати, не червоніючи; завжди за крок до скандалу, але вчасно купує дружині путівку на Кіпр чи Мальдіви. Не вміє сидіти вдома в сірій буденності господарства і сім’ї, шукає і знаходить привід втекти з дому.

Як батько — друг і масовик-витівник, везе сім’ю в місця дозвілля, де і самому можна погратися і розслабитися.

Як коханець — просто «подарунок долі», цікавий, жартівливий і, найголовніше, не нудний. Постійно клятвено обіцяє одружитися, але виконує це в силу об’єктивного бажання свободи. Любить веселощі і життя на широку ногу, в яке може захопити і вас.

Як друг — неймовірний, може віддати останню сорочку, та й штани заради загальної справи.

Рак

Як керівник — лояльний, рідко кричить, знає ваші сильний і слабкі місця, відповідно, вміє вами маніпулювати, субтильно втирається у ваш простір.

Як підлеглий — людина настрою, видає творчий продукт лише у разі хорошого матеріального заохочення.

Як глава сім’ї — чудовий, так як понад усе цінує комфорт і затишок у своєму домі.

Як чоловік — вимагає до себе поваги і турботи, чітко дотримується своїх традицій і звичок. Заздалегідь вчіться відчувати його погляди і міміку, нерозуміння цього може привести до непотрібних драм (гроші просіть тільки, коли він в ударі).

Як батько — трохи лінивий, але проникає в суть проблем своїх дітей, якщо про це попросить дружина.

Як коханець — егоїстично примхливий і гіперчутливий, дуже емоційний, трохи нав’язливий, але інтуїтивно розуміє вашу натуру і прораховує хід ваших думок, вміє вас підкорити своєю увагою та подарунками.

Як друг — мовчазний, полюбляє виходити зі своєї нори лише в тих випадках, коли у нього є чим похвалитися або хочеться забутися.

Лев

Як керівник — самодостатній, ласий на лестощі і похвалу, заглядає в перспективу, але не бачать проблем навколо, полюбляє кидати пил в очі, ніж зізнатися, що йому погано. Це керівник, люблячий свій колектив, який відповідає йому взаємністю. Погодьтеся, добре мати в керівниках оптиміста, який ніколи не опускає руки!

Як підлеглий — творчий і креативний, додає родзинку в сірі будні, створює феєрверк у лавах колег. Жартівник, якого обожнюють в колективі.

Як глава сім’ї — орієнтується на найкраще, престижне і страждає, коли не може це забезпечити. Створює свій замок, щоб приймати там гостей, створювати свято і веселитися.

Як чоловік — не переносить критику і болісно на це реагує. Чутливий, неспокійний і невгамовний.

Як батько — добрий і ласкавий, люблячий опікуватися і виховувати, емоційно рухливий і діти його обожнюють.

Як коханець — щедрий, відчайдушний і енергійний, любить робити подарунки, організовувати розваги.

Як друг — веселий і справжній.

Діва

Як керівник — противний і нудний, постійно невдоволений якістю роботи, так як переконаний, що краще за нього ніхто не розбирається в його бізнесі. Сперечатися з Дівами марно, не чують, за ними останнє слово.

Як підлеглий — ідеальний, старанний, незамінний, яким завжди можна «закрити будь-яку дірку». Трудоголік і кар’єрист, мріє працювати на себе.

Як глава сім’ї — прагматичний і раціональний, головне, щоб економність не переросла в скнарість, а ощадливість — в купи мотлоху на дачі і в сараї. Йому ніколи мріяти, так як він постійно працює або думає, що працює.

Як чоловік — проблематичний, рідко говорить похвали, критикує, вимагає від вас постійного самовдосконалення, але пишається вами, якщо ви відповідаєте його ідеалам. Зігрівати стосунки в сім’ї заважає підвищена тверезість і песимізм, постійні думи про забезпеченість дітей, про свою майбутню старість.

Як батько — зразково-показовий, але своєю правильністю давить на дітей. Як їсти, як чистити зуби і мити руки — знає тільки тато.

Як коханець — сумно-романтичний, бажаючий сісти на ваш час і вуха; зворушливо-нещасний, до якого життя несправедливо поставилося, шукає розраду в ваших обіймах.

Як друг — постійно повчаючий, якого уникають запрошувати в компанію через занудство, але з радістю запрошують для допомоги будівництва паркану.

Терези

Як керівник — популярний, легкий, дарує компліменти, тому його обожнюють співробітники; показушно-поблажливий, але реально хитрий і грає на слабких позиціях підлеглих і супротивників.

Як підлеглий — старанно-показовий, розуміє керівництво і співробітників, вміє показати, що без нього не обійтися. Скрупульозний, допитливий, гіпервідповідальний.

Як глава сім’ї — показує вам, що якщо ви його обрали, то у вас хороший смак. При зовнішньому самовладанні вкрай невпевнена в собі людина і енергетично заряджений від вас.

Як чоловік — консервативно-зразковий, не виносить сміття з хати, але регулярно виносить мізки своїй половині; демонстративно показує при кожному зручному випадку, що він вище вас, але робить це тонко і витончено.

Як батько — егоїстично-ідеальний, в тому випадку, якщо любить своє чадо.

Як коханець — нервовий, постійно завантажений, але якщо знаходить для вас час, кращого партнера не знайти, так як покаже вам, як можна красиво жити. Елегантний, люблячий почути компліменти на свою сторону.

Як друг — відданий, якщо ви йому вигідні або він від вас залежить; ігнорує — якщо ви йому не цікаві. Через друзів часто потрапляє в неприємності.

Скорпіон

Як керівник — магнат, який орієнтується на прислів’я «Тихіше їдеш, далі будеш», аналітичний і підступний, ризикований і непробивний. Має магнетичний, пронизуючий тебе погляд, сильну енергію незалежності, надмірної впевненості в собі, яка тисне на вас, незалежно від вашого бажання.

Як підлеглий — робоча конячка, може зробити великий шматок роботи. У разі ж неповаги до собе запросто може вам «відкусити руку».

Як глава сім’ї — стабільний, відповідальний, оберігає вас, зайвий раз не показує можливі неприємності, але сильно переживає їх зсередини. Не скупий і не жадібний, швидше розважливий і мудрий, має свої накопичення.

Як чоловік — мовчазний, ревний, воліє показувати свою любов у вчинках і справах, що вимагає від дружини вірності і послуху, яких дотримується і сам.

Як батько — суворий і справедливий, безмірно любить свою рідну кров.

Як коханець — палкий, енергійний, конкретний (якщо «моя», так підкорись мені), різкуватий, але цим і приваблює.

Як друг — відданий, готовий віддати життя.

Стрілець

Як керівник — перспективний і кмітливий, поглинає все те, що погано лежить і робить його продуктивним; має глобальне мислення.

Як підлеглий — непостійний, шукає, де краще, якісніше і цікавіше, де можна показати себе у всій красі.

Як глава сім’ї — миролюбний, якщо йому віддають належну пошану, під «музику» несе здобич додому.

Як чоловік — романтичний, непостійний, але щедрий, постійно роздає компліменти, якщо він «запакований», борсається, якщо тільки нарощує міць. Досить часто веде себе як дитина, так як в упор не бажає бачити проблеми.

Як батько — цікавий і люблячий поговорити і пограти з дітьми в рухливі або азартні ігри, спорт; вміє розповідати веселі і цікаві історії.

Як коханець — велелюбний, бажає прожити всі емоції і почуття, з головою йде в великий секс.

Як друг — оптимістично заряджає своєю енергією, до всього легко ставиться, добрий, відкритий, веселий, ненудний!

Козеріг

Як керівник — на своєму місці, структурний, неймовірно амбітний, знає, що хоче. Нутром відчуває вигоду і не пропустить жодної можливості.

Як підлеглий — старанний, відповідальний, робить більше, ніж інші, так як хоче бути значимим і потрібним.

Як глава сім’ї — по трупах йде до своєї мети, забезпечуючи свою сім’ю, так як цінує і дорожить затишком домівки, намагаючись зробити його все більше і більше комфортним і престижним.

Як чоловік — складний і проблематичний, моторошно правильний і гнітючий авторитетом (так як йому потрібні піддані), але в разі підтримування дружиною розстановки таких сил піклується про престиж своєї половини, пишається нею!

Як батько — мало буває вдома, але приходить на звітний концерт дитини в музичну школу і піклується про те, щоб у дитини було все найкраще.

Як коханець — м’який і пухнастий, чекає ініціативу від вас, покірно погоджується на всі ваші примхи і бажання, головне, вам не перейти дозволеного.

Як друг — довго придивляється до людини, не довіряє, але згодом вірний.

Водолій

Як керівник — непередбачуваний, оригінальний, живе екстремально, завжди йде на крок вперед. Слідує тільки своєму розуму, довіряє тільки своїй інтуїції, абсолютно ігноруючи думку інших.

Як підлеглий — якщо вже потрапив у неволю, схожий на бомбу з надірваною чекою, спокій керівнику тільки сниться (використовуйте його за призначенням — дайте простір для інновацій), більше любить працювати дистанційно.

Як глава сім’ї — бездоганно підтримує свої — раніше позначені з вами — договірні правила, більше яких на нього нічого звалити не можна. Встигайте лише виконувати свої обов’язки, інакше проблеми неминучі.

Як чоловік — чітко позначає свою зону простору, відкриває її тільки в екстрених випадках, коли йому весело і добре.

Як батько — незважаючи на свою нетямущість і ексцентричність, люблячий і турботливий, діючий на дітей стабільно заспокійливо.

Як коханець — несподівано дисциплінований у зустрічах (ви точно знаєте дні, години зустрічей з ним), але не спокушайтеся, це щоб ви не заважали йому займатися своїм дозвіллям. При зустрічі він не забуде подарунки, квіти, цукерки, обов’язково пожартує і «пропаде» до нової зустрічі.

Як друг — «прикольний», неформал, люблячий тусовки або екстрим.

Риби

Як керівник — весь в собі, його гріх недооцінювати, так як в «тихому болоті чорти водяться». Не звик показувати свою реальну фінансову міць, саркастично ставиться до життя взагалі.

Як підлеглий — безмірно творчий, свідомо носить рожеві окуляри, щоб не бачити сіру реальність. Відчуває керівництво і знаходиться в потрібний момент там, де треба, але ніколи не встигає зробити роботу вчасно.

Як глава сім’ї — більше говорить, ніж робить, але рідко це визнає. Любить свій будинок, побут, але не вміє з ним впоратися самостійно.

Як чоловік — турботливий, але ведений. Якщо обзаводиться родиною, воліє мати сильну супутницю, якщо тільки він сам не є господарем долі. Найчастіше або «пофігістично» відноситься до домашніх обов’язків, або постійно починає, але, на жаль, нічого не доводить до кінця.

Як батько — люблячий і володарюючий душею дитини, постійно розмовляє з нею про його проблеми і допомагає їх вирішувати.

Як коханець — романтичний, кілька разів на день дзвонить по телефону, абсолютно розуміє ваші проблеми і знаходить час їх обговорювати. Може повести вас у дорогий ресторан, але надає перевагу творчим, театральним або неформальним тусовкам.

Як друг — чудовий, так як готовий не тільки вислухати вас, але і витерти вам ніс.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *