Вразливість за знаком Зодіаку

Ми ображаємося на людей, коли їх поведінка не відповідає нашим очікуванням. Іноді наші образи справедливі, але часто вони виникають через дрібниці. Як правило, образливість характеру людини, працює на залучення уваги, як психологічний захист і для отримання внутрішніх і реальних вигод.

Як дізнатися наскільки людина вразлива?

Все просто! Досить дізнатися знак її зодіаку і подивитися на цей список!

Овен

Незрозуміло, чим ви примудрилися образити це миле створіння, але, якщо ви його образили, вас відразу ж пробачать. Один раз – об двері, два рази – об рейки. Овни відрізняються досить високим ступенем гніву (за винятком тих, хто навчився добре управляти своїми емоціями), але вони швидко і заспокоюються. Вони не злобні. Вони вас потім можуть навіть пожаліти. І принести в лікарню апельсини і квіти. Або просто – квіти, але вже на могилу.

Телець

Тельців краще б не злити. Ні, відразу вони вас на роги не піднімуть. Спочатку вони на вас будуть ображатися. З прочитанням довгих монологів на тему «як недобре – ви образили бідного маленького і, безумовно, абсолютно невинного Тельця». А вам залишається тільки сидіти і слухати це ниття, благо, говорити його будуть виключно для вас, у виховних цілях. І ось так Тельці будуть вам виговорювати довго. І запам’ятовувати всі ваші гидоти, і знову в тисячний раз говорити, що ви ведете себе погано. А потім як дадуть копитом або рогом! Все, ховатися марно, вас просто знищать. Бо терпіння Тельців вражаюче, але, на жаль, не нескінченне.

Близнюки

Посваритися з ними можна тільки абсолютно несподівано для себе. І для них теж. Тому що вони самі не знають, коли Доктор Джекілл перетвориться в містера Хайда, якому не подобається весь світ. Але сварки з Близнюками відрізняються високою швидкістю розвитку і малоймовірним рукоприкладством. Швидше за все, вас просто змішають з брудом на словах. А потім про вас просто забудуть.

Рак

Раки образливі, і образити їх легко, аж надто гостро вони сприймають навколишній світ. Ображений Рак підступний, мстивий і все одно – сентиментальний. Він вас навіть пробачити може. Але прощення просити треба дуже щиро, не забуваючи доводити, як ви любите ображеного. Правда, якщо Раки вирішили мстити, то тут вже вам не позаздриш. Витончена і злісна помста вас наздожене обов’язково.

Лев

Якщо Лев на вас образився, значить, ви напевно його недооцінили і недохвалити. А Леви люблять володіти повним розумінням аудиторії. І ображаються вони дуже напоказ. Можуть, вас ігнорувати як недостойного спілкування, а можуть і рикнути по-левячому, влаштувавши кривдникові вельми серйозні неприємності. Не забувайте, ці люди можуть виявитися досить впливовими. Похваліть їх. Їх є за що хвалити, і вони щиро розквітають від похвали. І, може бути, все обійдеться. Можливо, вас навіть вибачать і візьмуть під заступництво лева.

Діва

Ви образили Діву? Пишіть заповіт. Діву дуже важко дійсно образити, але якщо вже комусь це вдалося … Діви, по суті, не злобні, навіть не злопам’ятні. Вони можуть майже відразу забути, на що образилися. Але ось всіх кривдників зазвичай записують у всякі чорні і розстрільні списки, тому мстити вам все одно будуть. Помста буде гострою та жорстокою, і ви навряд чи зможете довести, що це Діва постаралася. Нічого особистого там не буде, але помсту Діви люблять здійснювати максимально якісно.

Терези

Терези не мстять, вони просто майже не вміють цього робити. Зате ображаються, як діти, і люблять позувати скандали. А ще можуть довго тиснути кривдникові на нерви, всім своїм виглядом показуючи, який кривдник нехороший. Можуть, до речі, і громадськість сповістити про «поганих людей». Плітки – найстрашніша помста Терезів. До Терезів треба прийти і попросити вибачення. І вас відразу пробачать, бо терпіти не можуть бути з кимось посвареними – від цього у Терезів внутрішній світ втрачає гармонію.

Скорпіон

Заповіт написати ви не встигнете: передайте співчуття своїм родичам. Вас не тільки не пробачать, але будуть вам мстити так азартно і пристрасно, що краще б вам не народжуватися зовсім. Скорпіони вкрай злопам’ятні, і образити їх досить легко, оскільки вони дуже вразливі і чутливі. До речі, Скорпіони часто можуть спробувати влаштувати кривдникові фізичну розправу. Навіть якщо самі в бійку не полізуть, то вже замовити вас кілеру завжди будуть раді. Вони можуть пробачити тільки найближчій людині.

Стрілець

Образити Стрільців складно, вони не злопам’ятні. Вони миролюбні, але завжди діють з розмахом, властивим знакам Вогню. І, якщо на вас образилися, чекайте масштабного скандалу. Та такого, що краще б ви Скорпіона довели, той би вас просто милосердно вбив. Стрільці будуть мститися ментально. Вони замучать вас так, що ви захочете самі піти і повіситися. Однак можна і заслужити прощення. Просто зробіть те, що від вас очікують Стрільці. Або прикиньтеся добрим віником, убогих вони шкодують.

Козеріг

Козерога можна образити, але важко. Швидше за все, неприязнь виникне через розкритиковану роботу Козерога або навіть через те, що ви примудрилися перешкодити його справам. Будь-які перешкоди Козеріг буде усувати діловито і грунтовно. Але, якщо ви просто образили Козерога критикою, спробуйте мотивовано пояснити йому, що критикували виключно з бажання допомогти в нелегкій праці і готові викладатися і далі, щоб він, любий, досяг Дзена і Досконалості. Вони оцінять вашу турботу і пробачать. Рано чи пізно, так чи інакше.

Водолій

Водолія можна образити неприйняттям їх ідей. Ображений Водолій вас просто кине, навіть скандалити не буде. Він відразу визнає, що ви – повна нікчема, засумнівається в ваших розумових здібностях, переоцінить ситуацію з урахуванням факторів і піде. Туди, де є люди, здатні зрозуміти його геніальні ідеї, звідти, де знаходяться не всякі сноби. Знайдіть Водолія і вибачтеся, ідеї у цих людей можуть бути дивними, але найчастіше дієвими і вигідними.

Риби

Ви образили Риб? Подивіться на них. Бачите, як вони, бідні страждають, а все через вас! Вам все ще не соромно? Так, ви – монстр! Риб легко образити, але вони такі добрі, що, швидше за все, пробачать вас. Крім того, вони розуміють, що від злості з’являються зморшки, а вже передчасного старіння вони собі точно не бажають. При цьому, простивши вас, вони виставлять вас негідником, а себе – ангелами. І їм, в глибині душі, подобається ця ідея. До речі, сильно скривджені Риби можуть помститися жахливими плітками приголомшливої руйнівної сили.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *