Покажи, як ти носиш свою сумку, і я скажу, хто ти

Що здатні розповісти про нас наші щоденні звички? Наприклад, манера тримати кермо автомобіля, фарбувати губи або навіть носити сумку? Виявляється, дуже багато.

Пропонує невеликий тест, який вас точно здивує. Просто виберіть чоловічка, який носить сумку так як ви, і дивіться результат

сумка_тест

Результат:

№ 1. За спиною

Той, хто надає перевагу рюкзакам, швидше за все, дуже легкий на підйом. У нього завжди з собою запас всього необхідного для подорожі, адже ніхто не знає, в який момент його покличуть пригоди. До того ж такі люди дуже завбачливі, і в нетрях їх рюкзака може знайтися і цукерка для дитини, що плаче, і шматок ковбаси для безпритульного кошеняти.

№ 2. У руці

Повний і тотальний контроль всіх і вся – девіз людей, які люблять тримати свою сумку в руках. Вони обожнюють бути в курсі всього на світі – ще б пак, адже у них завжди є що сказати. До того ж ви можете звернутися до них з проханням розповісти всю правду про вас – і тут вже тримайтеся. Зате на таких людей завжди можна покластися – в кінці кінців, вони можуть вдарити вашого кривдника сумкою.

№ 3. На плечі

Люди, у яких сумка висить на плечі, дуже люблять читати, адже саме так найзручніше діставати книгу, навіть стоячи на одній нозі в метро в годину пік. Вони настільки тактовні, що якщо і заснуть під час вашого монологу, то спатимуть з відкритими очима і періодично з вами погоджуватимуться, киваючи головою.

№ 4. Через плече

Якщо носити сумку через плече, то жодному зловмиснику не вдасться її вкрасти, а там ж можуть лежати не тільки важливі документи, а й цілий злиток золота (ну або позолоченого чавуну). Такі люди трохи, зовсім трохи схильні до показного перебільшення свого добробуту, зате дуже щедрі і завжди готові поділитися з ближнім останнім грамом чорної ікри.

№ 5. На животі

Що це промчало повз вас тільки що? Ураган? Ні, це людина, яка носить сумку на животі, оскільки тільки так її НЕ забирає зустрічним вітром. Розмова з такими людьми може бути дуже непередбачуваною – швидше за все, відповідь на ваше запитання вони прокричать з верхівки Ейфелевої вежі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *