ЩО ПРО ТЕБЕ ВСІ ДУМАЮТЬ, АЛЕ НЕ КАЖУТЬ, ВИХОДЯЧИ З ТВОГО ЗНАКУ ЗОДИАКА

Хочете знати, що саме відбувається в голові у оточуючих, коли вони тебе бачать ?!

Овен: 21-го березня – 19-го квітня

Люди завжди дивуються, яке гармонійне твоє життя на перший погляд. Всі вражені тим, яка ти мила і розумна людина. Однак тобі завжди потрібно натхнення і духовний лідер, тому люди навколо іноді бажають, щоб ти набралася сміливості і зробила щось без страху і сумніву.

Телець: 20-го квітня – 20-го травня

Ти неймовірно амбітний і прекрасний друг. Навколишні бачать, що ти готова подолати будь-які труднощі заради досягнення своєї мети. Однак те, що виглядає так «ідеально», часто виявляється фейком. Ти просто дуже любиш увагу і готова робити все, щоб вона завжди була звернута до тебе.

Близнюки: 21-го травня – 20-го червня

Ти найкращий друг, якого тільки можна уявити. Ти зовсім не жадібна і готова на все заради коханих людей. Однак ти любиш «варитися» в драмі, яку сама собі придумала, і цим часто дратуєш оточуючих.

Рак: 21-го червня – 22-го липня

Коли люди «западають» на тебе, вони буквально стають тобою одержимі. Більшість людей навіть не в змозі сказати про тебе щось негативне. Однак ти немов емоційно нестабільна дитина – так хвилюєшся через те, що тобі завжди потрібно чуже схвалення, що готова піти заради нього на все, тому часто дієш на шкоду собі.

Лев: 23-го липня – 22-го серпня

Ти найсильніша людина, яку тільки знають навколишні. Правда, кожному варто подумати двічі, перш ніж вступати з тобою в конфлікт. Ти любиш все контролювати. Ще, можливо, ти досі стежиш за своїм колишнім і тільки тому, що він продовжив жити далі.

Діва: 23-го серпня – 22-го вересня

Ти дуже весела і спритна людина, з якою завжди цікаво. Ти прекрасний друг і не менш прекрасний партнер для серйозних стосунків. Однак іноді тобі важко тримати язик за зубами, особливо, коли говориш про свої почуття комусь.

Терези: 23-го вересня – 22-го жовтня

Ти стильна, успішна і весела. Всі тебе люблять, їм здається, що у тебе є абсолютно все. Однак ти думаєш, що ти краще за інших, і люди відчуває це. Ти не стільки хочеш нових знайомств і спілкування, скільки уваги і захоплення з боку.

Скорпіон: 23-го жовтня – 21-го листопада

У тебе такий чорний гумор, що всі не можуть встояти. До того ж ти найнадійніший і лояльний з усіх друзів в групі. Однак ти так заздриш оточуючим за їх заслуги, що періодично готова змінити себе аби когось переплюнути. Тебе з’їдає злість від того, що хтось може бути краще за тебе.

Стрілець: 22-го листопада – 21-го грудня

Ти справжній інтелектуал. Люди вражені твоїм бажанням пізнавати світ, твоїм способом життя і твоїм смаком. Навколишні завжди хочуть проводити час саме з тобою. Однак ти буваєш часто не впевнена в собі, від чого стаєш недружньою і грубою.

Козеріг: 22-го грудня – 19-го січня

Ти дуже відповідальний знак Зодіаку. Ти той, хто знає таланти всіх своїх друзів і намагається використовувати їх на благо. Люди дивляться на тебе і бачать зразок для наслідування. Однак ти буваєш нестерпно нудною і безхребетною. Оточуючі не відмовилися б, якби ти вміла бачити речі такими, якими вони є в реальності, але через свою впертість ти просто відмовляєшся це робити.

Водолій: 20-го січня – 18-го лютого

Ти новатор. У тебе є унікальна здатність брати річ і перетворювати її в щось зовсім інше. Мабуть, ти в числі самих креативних серед всіх своїх друзів. Однак у тебе легко відбувається зміна настроїв і ти ревнива. Тому не дивно, що багато хто воліє триматися від тебе в стороні.

Риби: 19-го лютого – 20-го березня

Ти той, хто бачить життя як ніхто інший. Готова займатися тим, що подобається, і ховати своє его куди подалі, щоб приділити час дійсно важливим речам. Однак твоя голова завжди десь в хмарах. Тобі потрібно взяти себе в руки і перестати уникати відповідальності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *