Сокровенні таємниці жінок різних знаків Зодіаку

Чому так буває, що два несумісних знаки живуть душа в душу, а бездоганна пара розпадається буквально через тиждень. Астрологи рекомендують перед тим як почати відносини краще прочитайте гороскопи і дізнайтеся сокровенні таємниці, які приховують різні знаки Зодіаку.

Тут Ви дізнаєтеся про секрети жінок, які вони старанно приховують.

Овен

Кохання Овна палке і пристрасне, якщо вони покохали, то це надовго і людина поруч з ними завжди і у всьому буде на першому місці. Але разом з тим, вони волелюбні і шукають того, хто не зазіхне на їх свободу.

Жінка-Овен обожнює, коли нею захоплюються, вона зробить все, щоб почути фразу: «Ти найкраща».

Телець

Жінка-Телець врівноважена і володіє нереальним самовладанням, яке допомагає їй контролювати власні емоції. Якщо ви закохаєтесь в Тельця, то ви помітите наскільки вони ніжні і віддані в відносинах. Але якщо ви раптом їх скривдите, то відчуєте на собі їх «важку» зброю – байдужість і холодність.

Відзначимо, що у важкий момент вони не стануть плакати в жилетку свого чоловіка, а просто самі знайдуть вихід із ситуації.

Близнюки

Близнюки це поєднання двох абсолютно різних особистостей, і якщо вам вдасться домовитися з однією з них, то друга можливо просто вирішить наступного дня відповісти вам відмовою. Такі дівчата вважають, що життя це великий експеримент, і тому забудьте з ними про монотонні будні.

Дівчата-близнюки часто сумніваються, і тому чоловік, який хоче завоювати таку дівчину повинен переконати її в тому, що він найкращий.

Рак

Жінка-Рак є найкращим варіантом для чоловіків, які шукають собі старанну дружину – затишний будинок, тепле вогнище, борщі і котлетки до вечері.

Такі дівчата вміють зберігати секрети, але разом з тим, вони дуже ревниві до своїх других половинок, і ревно ставляться до будь-яких проявів знаків уваги до інших жінок. Справжні амазонки, які готові вступити в бій і боротися за свої права.

Лев

Жінка-Лев просто фізично не переносить зовнішнього контролю над собою, але разом з тим вони настільки тендітні, що постійно потребують уваги та емоційної підтримки.

Амбітні і енергійні Леви залучають чоловіків своєю енергетикою і тому, в якій компанії б вони не опинилися Леви завжди знайдуть своє місце і поповнять довгий ряд своїх шанувальників.

Діва

Жінка-Діва готова пожертвувати всім заради серйозних відносин, для них неважлива чужа думка, головне власна думка. До того ж вона перфекціоністка, а це означає, що в стосунках вони будуть викладатися на всі 100%.

Більшість Дів керується логікою під час прийняття рішень, але є серед них і мрійники, для яких емоції на першому місці.

Терези

Жінки-Терези сама чарівність! В якій би компанії вони не знаходилися вони завжди зроблять так, щоб все було весело і ніхто не залишився обділеним увагою. Жінкам-Терезам важливо знати, що їх близьке оточення потребує її поради і допомоги, так як саме таким чином вона відчуває себе потрібною і щасливою.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон таємнича і прекрасна, чоловіки крутяться навколо неї як метелики, піддатися її чарам легко, але розгадати Скорпіона здатний не кожен. Такі жінки можуть здатися вам тихонями, але не будьте наївні, як то кажуть «в тихому болоті чорти водяться».

Скорпіони дуже ревниві, і вони не збираються це приховувати. Якщо ви образили цю жінку, то чекайте численних випробувань, які чекають вас на шляху до прощення. Жінок-Скорпіонів називають фатальними обранцями серця, в разі щасливого кохання про кращу ви не зможете і мріяти.

Стрілець

Жінка-Стрілець – унікальна, відверта і безпосередня. Часом ця відвертість вганяє в ступор, але також і надихає в скрутну хвилину. А саме через їх безпосередність ви можете бути поруч з ними тими, ким ви є насправді.

Якщо Стрілець знайшла «свою людину», то цьому чоловікові дуже пощастило, вона буде з ним до самого кінця, навіть коли від нього відвернеться весь світ.

Козеріг

Жінка-Козеріг сама планує своє життя і не боїться ніяких труднощів. Вони завжди йдуть за своєю мрією, так як їх тягне успіх. Вони небагатослівні, але це не означає, що вони не емоційні. Якщо вам пощастить і Козеріг вибере вас в свої супутники, то знайдете неймовірно чуттєву коханку і відданого друга на все життя.

Водолій

Жінка-Водолій влюблива і незалежна, вона завжди шукає нові горизонти і готова розширювати свій світогляд. Вони не переносять стану – стояти на місці.

Якщо ви вибрали Водолія в супутники життя, то знайте ваше життя ніколи не стане колишнім. Тепер ваше життя стане нескінченною подорожжю, яка буде приносити радість на кожному кроці.

Риби

Риби-жінки дуже чутливі і емоційні, вони люблять коли партнер оточує їх увагою та турботою, і часто повторює компліменти, хоч і самі звичайні, головне щирість. Такі дівчата люблять комфорт і красиве життя, не можна сказати, що вони прагнуть до незліченних багатств, але красиві речі і чуттєві насолоди їх надихають.

Риби дуже чутливі і життєрадісні, але їх серця не так легко відкрити. Але якщо вам вдасться це зробити, то знайте ви знайдете вірну та віддану дружину.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *