Яка Ви катастрофа за знаком Зодіаку? Ураган, торнадо, а може цунамі?

Жіночий гнів – справжнє стихійне лихо, це всім відомо. Жертвам катаклізму рекомендується запасатися кисневими балонами, питною водою, а також індивідуальним набором перев’язувального матеріалу та іншими засобами надання першої допомоги. Ну, звичайно, в залежності від того, яка саме катастрофа спіткає нещасного. Катастрофа в твоєму обличчі.

Козеріг – повінь

Гнів Козерога – штука передбачувана і відносно безпечна. Один раз в рік в деяких районах неодмінно трапляється повінь, так і Козеріг виходить з берегів з певною циклічністю. Зазвичай ніхто від цього не страждає, Козеріг зовсім не збирається нікого вбивати – тільки провчити. І це йому вдається.

Уявляєш собі, скільки бруду потрібно вигрібати з вулиць навіть після самої невинної повені? Уявляєш, скільки всього потрібно сушити? Ось це – наслідки люті Козерога: говорити Козеріг буде півгодини, а розгрібати наслідки доведеться місяць.

Водолій – ураган

Ураган – це вітер, який дме зі швидкістю понад 30 м / с. Вітер, ясна річ, не налітає нізвідки, а поступово набирає силу. Якщо панамку вже збило, треба, напевно, почухати верхівку і подумати, де б сховатися, а не насолоджуватися свіжою прохолодою, стоячи посеред вулиці. Ну у всякому разі варто відійти подалі від дерев, рекламних щитів і погано припаркованих велосипедів.

Ось і Водолій як ураган. Водолій завжди попереджає: ще трохи … і щось жахне так, що кісток не збереш. Чому, питається, їх ніхто ніколи не слухає, а? Для кого штормове попередження придумали?

Риби – торнадо

Торнадо – смертоносна воронка, атмосферний вихор, який обертається зі швидкістю, що не дає ні найменшого шансу на виживання того, кого туди затягнуло. При цьому неподалік від смерчу може стояти прекрасна погода, тиша, гладь і взагалі благодать. Лють Риб – це воно, торнадо: Риби не влаштовують гучних розбірок, Риби просто сидять з кам’яним обличчям і свердлять кривдника ненависним поглядом. Здається, що уникнути загибелі просто, головне – не наближатися. Ага, розмріялись.

Торнадо завжди рухається. Рухається, руйнуючи все на своєму шляху і вбираючи в воронку уламки. Так що якщо панночка-Риби надулася і мовчить, біжіть: вона просто набирає силу, а потім непомітно підкрадеться, і ось тут вже шансів не буде. Не розслабляйтеся, в загальному. Memento mori.

Овен – пожежа

Близьким Овнів пощастило найбільше. Їм щодня нагадують про те, як слід поводитися з представницями цього знака: «Не допускайте витоку газу! Не паліть у ліжку! Перевіряйте справність проводки та електроприладів! » Але пожежі все одно трапляються буквально на рівному місці. Лють Овна спалахує миттєво – і завжди через якісь нісенітниці.

Тільки що все було добре, і раптом раптово виростає полум’яний стовп, і, якщо не накинути на вогнище спалаху ковдру, врятувати нічого не вдасться. Все, що нажито непосильною працею, в одну мить перетворюється в купу жару. Тому варіантів у жертв тільки два: або тушкувати, отримавши опіки, або бігти, але тоді потрібно віддавати собі звіт, що повернутися буде нікуди. Бідолахи.

Телець – цунамі

Головна небезпека цунамі – раптовість. Тільки що світило сонечко, прибережна лінія океану була тиха і спокійна, і раптом – в одну секунду буквально – вода відступає, оголюється дно, а потім на берег обрушуються десятки тисяч тонн води. І, що найстрашніше, цунамі не можна передбачити, тому що причина катастрофи – НЕ штормовий вітер, а землетрус, який стався під товщею води, десь далеко від берега.

Метикує?

Якщо дівчина-Телець не реагує на провокації, це не означає, що у неї всередині нічого не лопнуло. У неї всередині якраз вже тріснуло дно морське, і до берега ударною хвилею несе смертоносну товщу води. Загалом, коли жертва зрозуміє нарешті, що Тельця довели до ручки, буде пізно рятуватися.

Близнюки – піщана буря

Близнюки гнівливі, але відхідливі, це правда. Правда також і те, що гнів Близнюків – штука в цілому передбачувана, як піщана буря. Бачиш пустелю? Ну так і не лізь в піски, там все одно немає нічого цікавого, а згинути в цих барханах – простіше простого.

Невідомо, навіщо саме майбутні жертви катастрофи направляються в піски, зате відомо, чому ризикують: повз них 10 караванів вже пройшли, і всі вижили. Нічого страшного! У піщану бурю потрапити – це ж треба бути зовсім неудачливим! Ну ну. Ще можна з тим же успіхом в російську рулетку зіграти, наприклад. Не пощастить – ну що ж, буває. Близнюки не винні в тому, що саме зараз почалася буря. Вони це не контролюють.

Рак – гроза

Лють Рака – це гроза, часте, звичне нам всім явище. У грозу можна гуляти, грозою можна милуватися і відчувати себе в цілковитій безпеці. Блискавки десь дуже далеко, а грім – це просто шум, абсолютно безпечний. А який чарівний запах після грози! Ось і з раками та ж історія: вони голосно шумлять, але нікому насправді не збираються заподіювати шкоди. А після сварки відчувають себе винними і печуть примирливий пиріг, який пахне щастям і спокоєм. Будинком пахне і затишком.

Є, правда, одне але: якщо Рака часто доводити, в один прекрасний момент блискавка вдарить прямо в тім’ячко. І, до речі, навряд чи вдарить на смерть: науці відомі випадки, коли в одну і ту ж людину блискавка потрапляла кілька разів. Напевно, він був закоханий в жінку-Рака.

Лев – виверження вулкана

Якщо Левиця зволить перебувати в люті, про це неодмінно дізнаються всі. І збіжаться дивитися, прекрасно розуміючи, що ризикують життям. Загалом, це як виверження вулкана: коли вулкан прокидається, в людях поза їхньою волею виникають суїцидальні нахили.

Зрозуміло, що від вулкана потрібно бігти, але видовище заворожує так, що неможливо відірвати погляд і зрушити з місця. На щастя, останній день Помпеї Левиці влаштовують рідко. Їм цілком достатньо позначити наміри, щоб оточуючі все зрозуміли, усвідомили і виправилися.

Діва – заметіль

Діва ніколи не впадає в лють без причини, тільки у відповідь на певні подразники. Список цих самих подразників Діва надасть партнеру заздалегідь, в двох примірниках, можливо, навіть з особистим підписом. Інструкцію по виживанню, спорядження і ліки Діва також видасть. Загалом, це як заметіль: зазвичай в неї потрапляють люди підготовлені: альпіністи, мандрівники і члени наукових експедицій.

Правда, їм все одно це не допомагає, тому що в хуртовині неможливо орієнтуватися, взагалі ніяк. Так що, якщо збираєтеся сперечатися з Дівою, готуйтеся до того, що через хвилину втратите всі життєві орієнтири і будете тільки очима плескати. Так, рот краще не відкривати – замет залетить.

Терези – посуха

Терези ніколи не впадають в істерики, не кричать, не тупають ногами і не кидаються в близьких табуретками. Тому що Терези не впевнені, а чи варто воно того. Може, зрозуміти і пробачити? Або навпаки, облити презирством і виставити зі свого життя? Терезам треба подумати, не відволікайте! Поки Терези приймають серйозне рішення (доленосне, природно, як і всі рішення в житті Терезів), жертва гніву потихеньку загинається, позбавлена ​​вологи, без якої життя неможливе.

Жертва страждає, облизує пересохлі губи і закликає то дощ, то смерть, яка позбавить від цих мук. Треба зауважити, що зазвичай жертва виживає, тому що Терези милосердні. Вам так не здається? Простіше відразу вбити, не катуючи? Нічого ви не розумієте в цій люті, ось що.

Скорпіон – землетрус

Злити Скорпіона – абсолютно самогубне рішення. Тому що Скорпіон не розмінюється на дрібниці, а відразу стрясає і ламає на шматочки саму суть. Вибити грунт з-під ніг жертви – ось прийом, який використовують Скорпіони.

Від землетрусу немає порятунку, природно, тому що рятуватися елементарно ніде – самостійно літати люди поки не навчилися. Загалом, це все, що жертві слід знати про гнів Скорпіона. А, ні, ось ще що: магнітуду можна передбачити в більшості випадків. Це, правда, не допоможе, але і не зашкодить.

Стрілець – лавина

Стрільці дуже не люблять злитися, тому що знають: хтось обов’язково постраждає. Гнів Стрільця – штука вбивча, а самі Стрільці дуже жалісливі і людинолюбні. Такий ось парадокс. Тому Стрільці зляться так само, як сходить лавина: де-небудь подалі від тендітних чоловічків, яких можна ненароком ударити на смерть.

Так що якщо панночка-Стрілець раптом стала дуже голосно розмовляти і відчайдушно жестикулювати, потрібно викликати вертоліт і евакуюватися. Заважати вона не стане, якщо жертва встигне. А якщо не встигне – ну, що вже тепер. Все одно зі Стрільцями зустрічаються тільки відчайдушні хлопці (типу альпіністів, скелелазів і гірськолижників). Знали, куди потрапили, нехай самі і викопуються.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *