Яке справжнє обличчя приховує жінка під маскою знака Зодіаку

Погодьтеся, що кожна людина носить свою індивідуальну маску. Що стосується жінок, то прекрасна половина справляється з цим питання на найвищому рівні. Як тільки це їм вдається – загадка. Хто як не жінка може приховати свої справжні емоції. Астрологи вважають, що внутрішня природа жінки така, що ховати своє справжнє обличчя і приміряти підходящу по ситуації маску вдається їм легко і просто, може у них ця здатність взагалі вже в генетичному коді. А ось, що кажуть астрологи.

Жінка-Овен створює імідж сильної, активної та агресивної жінки – насправді всередині жінки – Овна прихована «всіма забута дитина». Вони панічно бояться бути покинутими, тому намагаються всіляко маскувати свої внутрішні переживання та емоції.

Жінка-Телець створює імідж спокійної, врівноваженої жінки, хоча насправді Телець маніакально боїться хаосу і глобальних катаклізмів в своєму житті, гірше буде для Тельця, якщо вісником цього хаосу буде дуже близька і рідна людина. Не думайте, що Телець свої переживання буде вихлюпувати назовні. Маска проникливості і спокою буде на Тельці до тих пір, поки Телець не знайде виходу з ситуації, що склалася.

Жінка-Близнюк створює імідж веселої і безтурботної жінки, у якої все без проблем. Насправді Близнюки приховують свою маніакальну нервозність абсолютно до всього, особливо до тих, кого бояться втратити, не виносять рутини і зневіри.

Жінка-Рак з вигляду ніжна, співчутлива, пронизана любов’ю і турботою, уважно вас вислухає, дасть пораду, але за маскою ховається хитра натура з холодним розрахунком. Рак думає тільки про себе і про свою власну вигоду. З Раком ви повинні бути напоготові.

Жінка-Лев, як і личить королівському знаку зодіаку, любить тримати марку, ходить завжди з високо піднятою головою і гордовитим поглядом, насправді за непроникною маскою криється м’яке і дбайливе серце, оточіть Лева ласкою і турботою, осипьте його компліментами і буде вам щастя .

Жінка-Діва, вона завжди зібрана і непохитна у своїх рішеннях, але не забувайте, що у Діви є й інша особа. Діва неперевершений дипломований шпигун. Якщо Діва поклала око на чоловіка і бажає отримати його в чоловіки, то будьте обережні, так як все ваше таємне буде явним, чоловіки не попадіться! Паролі від банківських рахунків, скайпу, електронної пошти, Діва витягне з вас так, що ви і оком не моргнете.

Жінка-Терези, спокійна, умиротворена, вселяє довіру, але, на жаль, це не справжнє її обличчя. За маскою Терези ховають натуру, далеку від ідеалу. Жінка – Терези дивиться на свого партнера, як на маріонетку, здатну вирішувати будь-які забаганки і бажання. Терези не здатні вирішувати свої проблеми без чиєї-небудь допомоги.

Жінка-Скорпіон по виду сувора, горда і сильна, в реальності справжнісінька душка, готова розчинитися в коханій людині, вірна. Якщо ваша обраниця – Скорпіон, то вас можна привітати, ви найщасливіший на всьому білому світі. Жінка-Скорпіон- подарунок долі, цінуєте це.

Жінка-Стрілець, норовлива, незалежна, свавільна «кішка, яка гуляє сама по собі». Намагається створити імідж самодостатньої людини, відмінно розбирається абсолютно у всіх життєвих питаннях, але це знову маска. Стрілець мріє про це, бути такою не як всі. Стрілець постійно ниє і плаче, скаржиться на своє, яке ще не відбулося зоряне життя.

Жінка-Козеріг, це найчастіше впевнена в собі, спокійна, але це лише видимість. Загляньте під маску Козерога і запропонуйте отаке, сміливу пропозицію, реакція буде миттєвою, ви почуєте одну фразу дурнішу іншій. Стільки впертості і невдоволення, пошкодуєте про те, що взагалі щось пропонували.

Жінка-Водолій, ексцентрична, вітряна, неординарна, пустить вам пил в очі. За посмішкою Водолія ховається глибокий психоаналітик, здатний розкусити самий міцний горішок. Майте на увазі, що якщо Водолій вас викриє в зраді або відчує самий незначний підступ, знайте, Водолій великий любитель бити тарілки не тільки об підлогу у вітальні, як би ці тарілки не полетіли в вас.

Жінка-Риба, мила і пишна, прекрасні створіння, які потребують сильного чоловічого плеча, на перший погляд, беззахисна кокетка, але це просто перевірений хід досвідченої жінки-стратега. Риба здатна зачепити на свій гачок найситішу наживку – забезпеченого рибалку. Свої мережі Риба ставить в потрібному місці, там, де завжди водиться риба.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *