Цей тест допоможе зрозуміти наскільки сильна ваша енергетика

Тести з картинками досить точні, в крайньому разі, так запевняють психологи. Оскільки в момент вибору картинки ми керуємося не логікою, а тим, що нам підказує підсвідомість, ми не докладаючи ніяких зусиль з боку розумового процесу, вибираємо найбільш комфортні для нас поєднання кольорів і композицію, що дозволяє судити про нашу особистість.

Перед вами представлено 5 зображень, виконаних аквареллю. Подивіться на них і визначте, якою саме картиною ви б прикрасили своє робоче місце. Підсвідомість, зробивши вибір, видасть ваші особистісні характеристики, а також вкаже на сильні і слабкі сторони.

1.

2.

3.

4.

5.

Якщо ви вибрали картинку №1 …

Зверніть увагу на кольори, якими виконано картинку: холодний синій, який занурює в себе, розбавляється рожевим і фіолетовим, тобто відтінками, в яких присутній червоний колір. Це означає, що до справ ви приступаєте з холодною головою, але ентузіазм часто веде вас далеко від реальності. Наприклад, працюючи над одним проектом, ви здатні піти зовсім в іншу сторону і забути про питання, необхідні для реалізації початкового завдання. Але ця ж якість часто вам на руку. Вона дозволяє з запалом і жаром робити те, що вам по-справжньому подобається, занурюючись в справу з головою.

Швидше за все, ви не любите монотонну роботу і відчуваєте потребу «провітрити голову». У вас сильна енергетика, але вам не вистачає вміння концентруватися. Ефективним для вас виявиться планування всіх справ. Крім того, рекомендується включити в ваше життя медитації, які допоможуть відновити сили і зібратися.

Якщо ви вибрали картинку №2 …

Робота для вас – природне, але не особливо радісне заняття. Але при цьому ви завжди робите все, що залежить від вас. Можливо, в деякій мірі ви трудоголік. Ви цінуєте колектив і маєте хороших друзів на робочому місці. Приємною подією для вас виявляються свята і корпоративні заходи. Від них ви підзаряджатися на якийсь час і працюєте ще дужче.

Це означає, що ваша енергетика витрачається досить швидко. Час від часу вам доводиться її відновлювати. Якщо ви часто відчуваєте занепад сил або страждаєте безсонням, не запускайте ситуацію. Вам допоможе своєчасний відпочинок і прослуховування заспокійливої ​​музики.

Якщо ви вибрали картинку №3 …

Ви берете на себе багато справ відразу і, швидше за все, є активним членом команди і її лідером. Ви вмієте працювати швидко, але якісно. З недоліків – можливо, ви занадто метушливі, особливо якщо маєте справу з фінансами. Ваша діяльність структурована до дрібниць, і ви вмієте знайти правильні моменти для внесення своїх пропозицій. Можливо, ви не завжди активіст як такий, але ваша працьовитість та старанність помітна багатьом.

Не можна сказати, що ви володієте сильною енергетикою, але вона завжди стабільна. Ваша енергія активно витрачається, але ви завжди знаходите час на її заповнення. Ви відчуваєте себе хорошим професіоналом і дійсно є таким. Вмієте вчитися, але не любите, коли вашій діяльності заважають. Щоб зберегти гармонію внутрішнього світу, ви потребуєте активного відпочинку, який супроводжується повноцінним сном.

Якщо ви вибрали картинку №4 …

Ви хорошої про себе думки, і ваших намірів вистачає для того, щоб пробиватися вперед. З мінусів – ви часто закриваєте очі на правду. Ваша природна імпульсивність дозволяє генерувати ідеї і виконувати роботу швидше за інших. Ви намагаєтеся уникати або відкладати на потім детальну роботу, оскільки вона вимагає віддачі більшої енергії. Через поспішні доопрацювання можуть залишатися похибки. Але ви не приділяєте великої уваги дрібним деталям. Для вас набагато важливіше сама ідея.

Дуже часто такі люди активні і в позаурочних областях: можуть бути організаторами свят або конкурсів, вміють внести яскраві фарби в будний день. Ваша енергетика занадто нестабільна, і ви часом витрачаєте свої внутрішні сили не зовсім обдумано. Саме з цим можуть бути пов’язані ваші проблеми.

Якщо ви вибрали картинку №5 …

Ваш авторитет може бути прихованим або відкритим, але він очевидний. Все це завдяки розміреності дій і впевненості в собі. Напевно вас вважають трудоголіком, хоча насправді ви дотримуєтеся точки зору, що всьому свій час: на робочому місці треба працювати, а вдома – відпочивати і бути з родиною. Люди можуть помічати за вами перфекціонізм, тим більше що, беручись за роботу, ви виконуєте її якісно на всі 100%, нехай і не поспішаючи.

Ви впевнено рухаєтесь до своєї мети і так чи інакше доб’єтеся її, оскільки витривалості і професіоналізму у вас предостатньо. За енергетичним складом ви з тих, хто найповільніше накопичує сили, але зате продуктивно їх витрачає. Відновлюватися швидше вам допоможе фізична активність, наприклад, ранкова зарядка або йога вечорами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *