Дізнайтеся про свій внутрішній потенціал

Стара грецька приказка говорить: «Очі – дзеркало душі». І багато в чому вона має рацію, адже за допомогою очей ми відчуваємо, вчимося і навіть закохуємося. Зір задіє відразу всі почуття людини і в цьому полягає його величезна важливість. Однак необов’язково бачити тільки за допомогою очей …

Вибери око, щоб бачити! Коли ми говоримо про зір з точки зору магії, то маємо на увазі безліч речей, які пов’язані з нашими звичними почуттями. Йдеться про зір духовний і про те, якими «бачить» речі навколо наше астральне тіло. Астральний Зір набагато цінніший звичайного і має вічну природу. Духовні очі однаково здатні як на благословення, так і на чарівність або прокляття. Ось чому іноді ми говоримо довіритися своєму внутрішнього голосу: енергія не здатна на брехню.

А тепер пропонуємо вибрати одне око і дозволити йому вибрати тебе. Яке з них здатне побачити твою душу? З яким з них ти відчуваєш зв’язок? Пройди цей тест через місяць ще раз і його результат тебе здивує!

1. Я є пристрасть

В тобі палає полум’я пристрасті, а твої інстинкти тремтять і жадають їжі. Тобі знову і знову хочеться пригод. Ти хочеш жити так, як тобі подобається і бути спонтанним в своїх діях. Твоє лібідо прокинулося, і тепер ти точно впевнений у своїх намірах і знаєш, чого хочеш від майбутнього. А ще ти напевно злишся за щось, що трапилося в минулому і що ніяк тебе не відпускає. Але ключ до зцілення лежить в прощенні. Але в той же час вогонь може як дати життя, так і завести людину в смертельну пастку. Тому переконайся, що твої інстинкти використовуються на благо, дозволь вогню висвітлити твій шлях!

2. Я є таємниця

У минулому ти доклав чимало зусиль в гонитві за знаннями. Але на цьому шляху ти багато чим пожертвував, щоб стати тим, ким ти є зараз. Можливо, ти втратив щось цінне, але ось він ти – мудрий і сильний. Хоч ти поки і не розумієш цього, але зараз ти набагато сильніше, ніж раніше. З іншого боку, набуті знання тепер можна використовувати для досягнення своїх цілей. І навіть якщо вони вже інші, не розкидайся знаннями даремно. Постав перед собою нові цілі і керуй своїм майбутнім! Настав час розвиватися, так покажи ж світу, на що ти здатний!

3. Я є природа

Твоя життєва енергія завжди була частиною природи. Зараз ти розумієш це краще, ніж будь-коли. Тебе направляють духи природи і ти знаєш, що тобі підвладні їх сила і здатності творити чудеса. Чудеса ці можуть змінювати життя оточуючих, тому людей тягне до тебе в пошуках зцілення. Аура твоя пронизана природними зеленими силами і дозволяє тобі випромінювати спокій і щастя. Використовуй магію трав, щоб оволодіти цим даром. Відкрий для себе властивості, смол, рослин і трав, щоб повністю розкрити свій потенціал!

4. Я є дух ефемерного

Тобі завжди хочеться знати більше про те, що відбувається, проникаючи в сутність всього навколо. У тебе раз у раз виникає запитання, як могло б скластися життя, якби ти вибрав інший шлях. Іноді ти занадто суворий до себе і ти ідеаліст. Але життя є життя, і хоча твоя чиста душа здатна наставляти людей на істинний шлях, ти відчуваєш себе самотнім, тому що весь час сумніваєшся в своєму виборі, мотивах і судженнях. Просто почни більше довіряти собі! Звичайно, ти теж будеш допускати помилки, і часом вони будуть дуже болючі. Але хто в цьому житті не робить помилок? Якби ми були ідеальні, ми б тут не народилися. Навчися любити себе і довіряй своєму внутрішньому “я”!

5. Я є загадка

Велика частина інформації, що люди отримують від тебе, є всього лише результатом твого майстерного вміння маніпулювати. Ти точно знаєш, що можна розповісти, а що краще приховати. Можливо, це і ненавмисно, але ти занадто сильно цінуєш свої особисті якості, щоб ділитися ними з будь-ким ще. Ти винагороджуєш близьких, поступово ділячись з ними найпотаємнішим і чим більше когось любиш, тим більше перед ним розкриваєшся. Можливо, так відбувається, тому що одного разу тебе вже зрадили, і ти сформував навколо себе захисну неприступну стіну. Цей ореол таємничості – частина захисного механізму. Тільки будь обережним і не захоплюйся загадками занадто: ті, хто виявився досить дурний, щоб зрадити тебе, не повинні зіставлятися з тими, хто любить тебе і хоче перебувати поруч. Відкрий своє серце любові і дозволь загоїти старі рани!

6. Я є душа, здатна зачарувати

Своєю загадковістю ти буквально притягаєш до себе оточуючих. Твоя аура випромінює таємничість і мудрість, а енергія, що виходить від тебе настільки сильна, що ти завжди опиняєшся в центрі уваги, хоча можеш цього не помічати. Стань більш впевненим у собі. Змирися з тим, що ти особливий і що всередині тебе закладений величезний потенціал. Пізнай свій творчий хист і приховані сторони і постарайся згадати всі свої попередні життя, щоб повністю розкрити себе в цьому. І найголовніше – тобі вже пора перейти від оборони до руху назустріч мрії, адже ти можеш домогтися чого завгодно. Єдине, що для цього потрібно, повірити в себе і все вийде.

7. Я є нічний сторож

Ти – хранитель знань та майстер маскування. Тобі подобається спостерігати за тим, як інші поводяться в певній ситуації. А ще ти знаєш, як створювати ілюзію чогось і як «грати» в стосунки. І незважаючи на твою щирість, все ж ти віддаєш перевагу поменше розповідати про себе. Тобі подобається давати людям привід дізнатися про тебе більше і позиціюєш себе як свого роду нагороду, яку можна виграти, якщо показати, на що здатний. Ти звик розставляти приманки і чекати, поки хтось потрапить в твої сіті. Але опинившись в твоїй владі, людина ніколи не пошкодує, що зустрілася з тобою. Твоє серце сповнене таємниць. А той, хто виявиться досить розумним і сміливим, щоб заглянути в цю «темну безодню», буде винагороджений, отримавши можливість йти в цьому житті поруч з тобою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *