Простий рецепт розчину для захисту огірків від шкідників і недуг

У кожного дачника свої секрети і свої рецепти підгодівлі. Хтось взагалі підгодовує тільки нашатирним спиртом і зеленими добривами, але дуже добре за рослинами доглядає. У інших вони хворіють частіше. У рослин є свій характер і якщо їм щось не до вподоби, то «мовчати» вони не будуть. Крім того, їх часто пошкоджують шкідники.

Проте є такий диво-розчин, який допомагає запобігти практично всі захворювання і всі проблеми на огіркових грядках. Починати обробку огірків цим розчином потрібно тоді, коли з’являються перші сходи на 4 листочка.

Зробити цей розчин дуже просто. Всі його складові завжди є вдома у кожного городника. Отже, візьміть відро води, додайте в нього 30 крапель йоду, господарське мило (приблизно 20 грам, краще його попередньо нарізати або настругати), а також 1 літр молока. Добре перемішайте і вперед на грядку! Розчин готовий!

Як часто можна обприскувати таким розчином? Приблизно через кожні 10 днів. Тобто, з початку літа і до його кінця, навіть до вересня, поки ви не зберете останні огірочки з грядки.

Працює розчин добре, оберігає від багатьох огіркових проблем. Що стосується борошнистою роси, ця хвороба трапляється не з усіма огірками. Але вже якщо і трапиться, то даний розчин навряд чи допоможе. Найкраще обробіть огірки в разі борошнистої роси звичайною сирної сироваткою.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *