![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/2-7-e1627054899682-750x500-1-450x450.jpg)
День: 05.07.2023
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/2-7-e1627054899682-750x500-1-450x450.jpg)
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/3-7-e1626786675529-750x500-1-450x450.jpg)
В липні Тетяна Василівна збиралася, як завжди, в Київ, до внука. – Подзвонила колишній невістці, запитала що купити – хлопчикові в цьому році в школу йти. – Ну й кажу, через тиждень чекайте, приїду, а у відповідь такее.. Я так і сіла!..
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/4-2-e1626706437478-750x500-2-450x450.jpg)
– Приходь до нас частіше, у Сергійка багато друзів, часто в гості приходять. – підморгнула Ольга. – Познайомимо тебе, хтось та й сподобається… На наступні вихідні, я приїхала на шашлики до Олі та Сергія. Компанія була різношерста. Веселі товариські хлопці. Але якось виходило, що найчастіше поруч зі мною опинявся Сергій..
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/3-6-e1626704495491-750x500-1-450x450.jpg)
-Наталю, Настя зібралася на заробітки їхати, просить взяти пожити до себе Віку! – Анатолій з надією в очах дивився на дружину. Наталя з Анатолієм одружилися 3 роки тому, у нього це другий шлюб, в першому шлюбі у нього є дочка – Вікторія. – Толю, так у нас же свій син маленький… Та все склалося зовсім не так, як вона думала
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/1-3-e1626688304172-750x500-1-450x450.jpg)