![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/yakiv-e1627925233933-750x500-1-450x450.jpg)
День: 09.07.2023
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/yakiv-e1627925233933-750x500-1-450x450.jpg)
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/63a1dda0cf72e7d45afffb3c30511729-750x500-1-450x450.jpeg)
Вже по тому як вона стоїть, Вітя зрозумів, що Саша чимось знову не задоволена. – Привіт. -Привіт, – крізь зуби. – Що трапилося? – А то ти не в курсі? – Ні, сподіваюся ти просвітиш. – Ну йди, просвіщайся. Віктор пройшов у кімнату, на дивані, схиливши голову до подушки і звісивши ніжки в синіх шкарпетках, спав малюк..
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/pic_7c4ea8449496c6ebf20f58adf04f68a4-750x500-1-450x450.jpeg)
Марія відкрила своїм ключем квартиру, пройшла на кухню і поставила пакети з продуктами на стіл. Чоловіка ще не було. І вона зателефонувала йому. – “Абонент не відповідає або тимчасово недоступний”, – почула у телефоні. – “Дивно”, – подумала Марія.Трохи пізніше, вона подзвонила своїй мамі. – “Женя пропав”, – зaплakала Марія. – “Я їду до тебе, – відповіла вона, – тримайся!”
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/korobochka-e1627835155465-750x500-1-450x450.jpg)
Була субота. Син з невісткою лишили внуків і поїхали. Антоніна Пилипівна задрімала, її розбудила внучка. – Бабусю, дивись, що я намалювала! Антоніна від побаченого, аж присіла. – Сонечко, а ти де ці листочки взяла? – У тій коробочці! Для Антоніни та коробочка була найбільшою цінністю… Хто ж міг дати її дітям? Але вона вже знала хто
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/zhanna-e1627830311548-750x500-1-450x450.jpg)
Жанна сьогодні була вдома – відпросилася з роботи. Лягла в ліжко і задрімала. Прокинулася вона від голосів з коридору: – Іди, поки вона спить. Сьогодні не вийде, – то був голос її чоловіка Романа. Жанна обережно підійшла до дверей. У коридорі стояла гарна брюнетка. Жанна повернулася в ліжко. Вона не могла повірити в те що побачила
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/doroha-e1627827050506-750x500-1-450x450.jpg)
Діти повиростали вже. Ось і Танічка, донечка заміж зібралася. Привезла нареченого знайомитися, з міста де навчалася. Дивляться Володя з Ніною, хороший ніби хлопець, але кого ж він нагадує? Тільки на весіллі і зрозуміли кого… Оце так поворот – і там доля знайшла
![](https://dljavas.net/wp-content/uploads/2023/07/korydor-e1627752845540-750x500-1-450x450.jpg)