-Не буду я худнути! Нехай всі знають, що у мене вдома є їжа! – Фі, – намагалися сказати подруги, заздрісно заглядаючи в Оксанин контейнер і з сумом вдихаючи спокусливі аромати смаженої курочки з картоплею.. Та колись все було зовсім інакше

Оксана з дитинства відрізнялася міцною статурою. У неї тато великий, мама велика, дідусі і бабусі теж не маленькі.

Ні, вона не була дуже товстою, вона просто була велика. З пропорційними обсягами і жіночною фігурою, про таких зазвичай кажуть:

-Кров з молоком.

У молодому віці, коли була мода на худі фігури, Оксана виснажувала себе дієтами і заняттями в спортзалі, але “тростинкою” так і не стала.

Вигляд у неї став не тільки незграбний, але і болісно-синюшний. Загалом, вирішила Оксана кинути цю затію зі схудненням, тому що худа корова – ще не газель. І прийняла себе такою, яка вона є.

Незважаючи на те, що подруги говорили, що таку велику ніхто заміж не візьме, Оксана вийшла заміж найперша з них. Причому своїм заміжжям вона здорово так втерла носа своїм подружкам, тому що чоловік у неї такий, про якого вони тільки мріяти могли – розумний, добрий, хазяйський. До того ж Оксанку не просто любив, а обожнював.

-Ну як так? Вона ж вся така велика! – дивувалися стрункі подружки.

На роботі, на тлі мініатюрних або вічно худнучих колег, вона виглядала якоюсь не такою. На дієтах не сиділа, калорії не рахувала і навіть не сумувала з приводу своєї фігури.

І коли в обідню перерву подруги та коліжанки їли листочки салатів і натуральні йогурти, вона їла смажену курочку з картоплею.

-Фі, – намагалася сказати кожна подруга, із заздрістю заглядаючи в її контейнер і з сумом вдихаючи такі спокусливі аромати. І коли їй “добрі люди” говорили, що їй потрібно схуднути, вона завжди жартувала:

-Не буду я худнути! Нехай всі знають, що у мене вдома є їжа!

І посміюючись над ними, продовжувала із задоволенням їсти свою їжу. Їй було абсолютно до лампочки, що вони там говорять і думають. Ну велика, і що з того? Їй комфортно в цьому тілі.

Та й чоловік її любить такою. Вона не відчуває стресу від голоду і виснажливих тренувань. Чужа думка зовсім не псує їй настрій. Вона просто любить життя і насолоджується кожною миттю!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *