Місце знаходження родимки на обличчі, розповість дещо цікаве

Древнє китайське вчення.

Стародавні китайці вивчали багато езотеричних дисципліни, недоступних розумінню простих смертних. Зокрема, вони склали карту розташування родимок на обличчі, по якій могли безпомилково визначити характер людини.

Якщо у вас є родимки на обличчі, подивіться в дзеркало і знайдіть відповідні числа на малюнку нижче. Потім прочитайте значення … ви здивуєтеся!

Точки 1-3

У дитинстві ви були свого роду бунтарем. У вас розвинені творчі здібності, і ви обожнюєте створювати щось руками. Ви вмієте мислити на крок вперед.

Родимки в цих областях означають, що ви вправні в бізнесі. Для вас краще керувати співробітниками, ніж працювати на когось.

Точка 4

Ви досить імпульсивні. Але ваша пихатість надає вам харизматичності і виділяє з натовпу. Вам буває складно прийняти вірне рішення.

У всіх суперечках ви намагаєтеся навести аргументи. Родимка говорить про вибуховий темперамент. Якщо ви вирішите її видалити, то відразу помітите, що стали спокійніші і знайшли гармонію в світі.

Точка 5

Родимка над бровою говорить про те, що у вас є потенціал розбагатіти. Але для цього вам доведеться працювати більше за інших.

Вам доведеться подбати про свої доходи, оскільки навколо вас завжди багато заздрісних людей, які можуть залучити вас в сумнівні справи. Остерігайтеся тих, хто пропонує вам схеми, які нібито допоможуть швидко розбагатіти. Будь обережні.

Точка 6

Родимка в цій зоні говорить про розумові і творчі здібності. У вас виразно закладений талант, який може принести вам успіх, славу і багатство.

Слухайте своє серце і нічого не бійтеся, і тоді удача посміхнеться вам.

Точка 7

Родимки під бровою є ознакою того, що, швидше за все, у вашій родині виникають недомовки, які викликають у вас багато занепокоєння і нещастя. Це впливає на ваше життя і роботу.

Якщо ви хочете знайти гармонію і рухатися далі, рекомендується прийняти ваших рідних такими, якими вони є.

Точка 8

Це не найкраща область для родимки. У вас завжди будуть проблеми з фінансами, оскільки у вас є схильність витрачати гроші.

Ваше головне завдання – знати, коли потрібно зупинитися. Крім того, власники родимки в цій області люблять фліртувати.

Точка 9

Це одне з найбільш невдалих місць для родимки. Її власники часто нещасні в житті, мають проблеми в роботі та сімейному житті.

Точка 10

Володарі родимок під носом – надзвичайні щасливчики. Ви оточені улюбленими і люблячими людьми, у вас, швидше за все, багато дітей і онуків.

Близькі вас завжди підтримують, і ви відчуваєте себе матеріально і морально задоволеними.

Точка 11

Родимки в цій зоні характерні для тих, хто часто хворіє. Якщо родимка велика і темна, то її краще видалити. Хвороби помітно скоротяться.

Точка 12

Така родимка є ознакою того, що ви ведете успішне та гармонійне життя. У вас є достатня кількість коштів на безбідне існування.

У сім’ї у вас також все добре і спокійно.

Точка 13

Гроші часто дуже сильно засмучують вас. Відносини з ними не клеяться.

На жаль, з цим нічого не поробиш. Залишається тільки змиритися.

Точка 14

Родимка в цій області говорять про вашу чутливості до їжі. Харчова алергія – одна з найбільших проблем у вашому житті.

Точка 15

Ви завжди перебуваєте в русі. Ви любите оновлювати своє житло і вносити в нього нові ідеї. Ви любите дізнаватися щось нове і бувати в нових місцях.

Найчастіше ви надто серйозно ставитеся до простих речей. Надмірна романтичність може поранити вас.

Точка 16

Небажана родимка: в вас немов бореться двоє людей. Ви обожнюєте флірт, але картаєте себе за це, через що у вашому житті виникає багато напруги.

Точка 17

Ви маєте величезне значення для суспільства. Ви соціально активні і володієте прекрасними ораторськими здібностями.

Але намагайтеся не зазнаватися. Інакше це призведе до того, що ви втратите своє ім’я. Невдачі сильно впливають на вас і можуть похитнути самооцінку.

Точка 18

Ви завжди перебуваєте в русі. Швидше за все, ви вже встигли об’їздити весь світ, або вам доведеться це зробити.

Але завжди слухайте своє серце: якщо воно велить залишитися вдома, залишайтеся!

Точка 19

У вас багато друзів. Ваша слабкість полягає в тому, що ви і дня не можете прожити без флірту. Якщо ви щасливі в шлюбі, то будьте дуже обережні.

Точка 20

Дуже неоднозначна область для родимки. Одна невірна дія – і ви з успішної людини перетворитеся на таку, яка ледь зводить кінці з кінцями.

Якщо ви успішний політик, то одне невірне слово – і вас назвуть тираном і деспотом. Будьте уважні!

Точка 21

Ця родимка є ознакою успіху і визнання.

Точка 22

Ви живете щасливим життям, і все у вас складається гладко.

Якщо ви любите займатися спортом, то легко станете відомим спортсменом. Якщо ви любите керувати людьми, то станете блискучим керівником або управлінцем.

Точка 23

У вас високий рівень IQ, а також добре розвинений інстинкт виживання. Вас чекає яскраве і довге життя. Вас завжди будуть супроводжувати друзі і близькі.

Точка 24

У молодому віці вас чекають слава і багатство, і вам краще взяти від життя все в цей період.

Точка 25

Родимка в цій області означає визнання і багатство. Але остерігайтеся пересичення життям!

Не змінюйте своїм поглядам, і тоді вас чекає довге і барвисте життя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *