Поза, в якій ви спите, розповість про ваших відносинах

Дослідження, проведені психологом Коррін Світ. Те, в якій позиції ми спимо, може багато розповісти не тільки про нас самих, але і про те, в яких стосунках ми з нашим обранцем.

 Адже під час сну свідомість поступається підсвідомості і мова тіла стає більш красномовною, ніж під час неспання. Дізнайся, в яких ти відносинах зі своїм коханим!

Ложки

У цій позі партнери сплять на боці, один обіймає іншого ззаду.

Згідно з дослідженням, проведеним психологом Коррін Світ (Corrine Sweet), в цій позі сплять тільки 18% пар — тобто п’ята частина від усіх закоханих. Вона демонструє домінантну позицію одного з партнерів і його потреба захищати другого.

Хоча виглядає ця поза досить мило, вона таїть у собі певні загрози. «Це дуже вразлива позиція, вона досить сексуальна, але при цьому партнер спереду як би говорить: „Я довіряю тобі“», — вважає Патті Вуд, експерт з мови жестів з більш ніж 30-річним стажем і автор книги «Success Signals, A Guide to Reading Body Language».

«Вільні» ложки

Партнери сплять майже в тій же позі, що й «ложки», тільки трохи відсунувшись один від одного. Якщо новостворені пари прагнуть як можна тісніше притулитися одне до одного, то більш зрілі пари воліють комфорт.

Загалом, ця поза, по суті, є розвитком першої позиції. Партнер ззаду як би говорить: «Я тебе прикрию, ти можеш розслабитися». Але в цій позі набагато менше сексуальності і пристрасті, ніж в попередній.

Погоня

З першого погляду, ця поза дуже схожа на попередні дві, але різниця є — один з партнерів витіснений на самий край ліжка, він ніби тікає від свого переслідувача.

Ця поза може означати, що одному партнеру не зовсім комфортно у стосунках, він волів би більше свободи і комфорту для себе. Можливо, йому потрібно більше особистого простору, про що він і говорить на мові тіла.

Переплетення

Поза, при якій партнери лежать обличчями один до одного, обіймаються ногами і руками. Це дуже інтимна і дуже рідкісна поза — в основному з-за своєї незручності. Вона говорить про дуже тісні любовних відносинах, зазвичай у такій позі сплять недавні коханці, і в їхньому випадку це нормально.

Якщо вірити Елізабет Кемпбелл, психотерапевта з Нью-Йорка, ця поза може говорити про те, що партнери занадто залежні один від одного, вони не поділяють свій простір навіть уві сні. Далеко не завжди це хороший знак.

Вузол розв’язаний

Партнери починають спати, переплітаючись один з одним ногами і руками, але пізніше «розповзаються» і лягають так, як їм зручно. Свого роду компроміс між інтимністю і зручністю, набагато більш «здоровий», з точки зору психології, ніж попередня поза, якщо партнери сплять в ній всю ніч.

Свобода!

Поза, при якій партнери сплять, відвернувшись один від одного на невеликій відстані, але не стикаючись. Будь ласка, не вір тим, хто буде запевняти тебе, що це не «близька» поза, що вона говорить про труднощі у стосунках.

27% пар воліють спати саме так. Коррі Світ вважає, що в цій позі партнери демонструють захищеність — вони показують, що відчувають себе в безпеці поряд один з одним. Серед партнерів немає яскраво вираженого «домінанта», який бере на себе функцію захисника і покровителя — партнери в цілому знаходяться на рівних позиціях.

Те ж саме можна сказати про позі, коли партнери стикаються попами.

Обійми ногами

Якщо вірити Вуд, партнер, який намагається скласти ноги на свого коханця, в деякій мірі відчуває емоційну залежність. Можливо, йому хочеться більше уваги з боку партнера.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *