Артем дивився на дружину і не розумів останніх її змін в характері. Катя дістала продовгувату коробочку з синього оксамиту і швидко віддала її чоловікові. – Ось тобі подарунок наостанок. – Навіщо годинник, Катю?! Ми домовлялися не купувати дорогі подарунки один одному! – Годинник? – Катя єхидно посміхнулася. – Відкрий

Він дивився на дружину і не розумів змін. Ну так, Катруся і раніше вередувала, часто була запальна, але таке стала виробляти, що Артем не розумів.

Такі разючі зміни в дружині йому не подобалися. Цілий рік вони жили душа в душу. А зараз. Артем в душі розумів, що щось відбувається, але вголос озвучувати проблему не хотів.

Св*рка, що трапилася кілька годин тому, мало не переросла ледь не в розлучення. Але Артем поступився. А зараз знову напруга. Невдоволення дружини просто “висіло” в повітрі немов наростало. І все на рівному місці.

Вона дістала продовгувату коробочку з синього оксамиту і швидко віддала її чоловікові.

-Ось тобі подарунок наостанок.

-Навіщо годинник, Катю?! Ми домовлялися не купувати дорогі подарунки один одному! – обурювався чоловік.

-Годинник? – Катя єхидно посміхнулася.

-От я тобі ж казав, давай спочатку ремонт зробимо в кімнаті, а потім вже подарунки. А ти… Давай кавунчик купимо, манго кілограм. Взимку, кавунчик?!! Потім ти запропонувала: “Давай на море поїдемо”. Поїхали… А хотіли ж розширюватися.

-А розширюватися, Артемчику, доведеться! – похитуючи головою і погладжуючи живіт, сумно дивилася на чоловіка Катерина.

В чоловіка вже в самого емоції переливалися за край, але відрахувавши до п’яти про себе, сказав:

-Ну що ще тобі потрібно, все ж добре?

-Добре, – зібравши бровки хатинкою, підтвердила дружина і вказала пальцем на коробочку.

-Відкривай, а то раптом не сподобається. Я теж думала, що ти інший, зараз подивлюся і вирішу, чи збирати речі і переїжджати до мами і почекати.

-Подобається, – не відкриваючи випалив Артем.

-Відкрий.

Артем взяв коробочку в руки і відкрив. У довгастої синій коробочці лежав тест. Тест на вагітність. На білій смужці красувалися дві яскраві червоні позначки.

Артем підняв очі на дружину і трохи розгубився. Подарунок ввів його в ступор. Через хвилину Артем розтягнув посмішку на обличчі. Він схопився з дивана і, підхопивши на руки Катю, став кружляти.

-Дякую! Спасибі, кохана, це найкращий подарунок.

Тепер все встало на свої місця. І зміни в характері і дивовижні смакові вподобання. Вагітність вносила свої корективи в ставлення та поведінку дружину. Артем був задоволений. Хороший досвід принесло йому життя. Добре, що підсумок у цього уроку прекрасний, і це найголовніше…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *