Дар небес. Знаки зодіаку які вміють чути людську душу

Як часто наші слова йдуть в розріз з думками. Ми говоримо одне, посміхаємося, вдаємо, що в житті все відмінно, а в цей час душа розривається від болю.

Можна роками спілкуватися з людиною і так і не дізнатися, що вона із себе представляє. Єдиний спосіб досконало зрозуміти людину – заглянути до неї в душу. Іноді ми інтуїтивно відчуваємо – співрозмовник щось приховує, або навпаки він щасливий.

Чим більше часу люди проводять разом, тим більше починають розуміти один одного на енергетичному рівні.

Деякі знаки зодіаку з народження наділені особливим даром – бачити стан людської душі, відчувати її емоції і визначати потаємні бажання.

А знаючи справжні потреби людини легко знайти ключик до її серця, і заслужити довіру. Такі здібності відкривають величезний спектр можливостей. Головне прислухатися до свого внутрішнього голосу, не ігнорувати його підказок і можливо саме ви знайдете в собі цей воістину унікальний талант.

Близнюки

– Я тільки подумав (ла) про це, а ти вже говориш!

Цю фразу Близнюки часто чують від друзів і колег. Цей знак немов передбачає, що станеться в наступний момент. Його внутрішній голос підказує, як в даній ситуації вчинить людина.

Тому маючи в арсеналі кілька масок, Близнюк безпомилково підлаштовується під людину.

Він відчуває її набагато глибше, відчуває емоції і переживання. Він дає людині те, що в даний момент їй потрібно найбільше.
Вираз: «Заглянути прямо в душу» для цього знака має глобальний сенс. Близнюк, підсвідомо, сам того не відаючи, відчуває людину, безпосередньо взаємодіє з енергетичними потоками співрозмовника.

Скорпіон

Це ходячий сканер. Він без зусиль визначить брехню і будь-яку недомовленість. Можна навіть не намагатися приховати, що-небудь від Скорпіона, результат все одно буде нульовий.

При першому знайомстві цей знак подумки визначає для себе, чи варта людина його уваги і якими будуть їхні стосунки в подальшому. Його інтуїція в цьому плані залізобетонна і ніколи не підводить.

Людська душа незрозуміла! Для когось можливо, але тільки не для Скорпіона. Якщо в людині є чорнота, корисливі помисли і зло, він це визначить моментально.

У погляді цього знака укладена невідома сила, він немов пробирається всередину, обмацує і вивчає. Багатьом людям від його погляду стає не по собі, вони поспішно відводять погляд і намагаються, як можна швидше піти.

Але, настільки пронизливий погляд у Скорпіона далеко не завжди. Він ним користується, якщо хоче докопатися до істини. Якщо ж він налаштований дружелюбно, і не відчуває небезпеки, то його погляд стає захопливим і чарівним. Воістину очі Скорпіона таять в собі безліч секретів!

Риби

Цей знак особливо сприйнятливий до чужого болю. Рибу як магнітом тягне до людей, що зазнають життєві труднощі.

Якщо болить душа, вона це неодмінно відчує і неодмінно захоче полегшити страждання людини. Така її природа, співчувати, слухати і допомагати.

Лише по одному слову співрозмовника Риба без зусиль визначить її стан. Їй абсолютно не потрібні слова, вона досконально відчуває емоції, пропускаючи їх через себе.

З Рибами часто бувають ситуації, коли практично незнайома людина, без видимої причини починає виливати їй душу. Цьому знаку найчастіше довіряють таємниці, просять поради і допомоги.

Все тому що Риба може взаємодіяти з душею співрозмовника на енергетичному рівні. Вона в якийсь момент починає існувати з людиною в одному єдиному ритмі, заспокоюючи і викликаючи розташування.

Хоч багато Риб практично не звертають уваги на свою особливість, але вона дуже часто допомагає їм у житті.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *