Яка тварина відповідає вашому дню народження, і що вона означає?

Знайдіть тварину, яка відповідає вашій даті народження і перегляньте нижче, що це означає.

1 – 9 січня – Собака;

10 – 24 січня – Миша;

25 – 31 січня – Лев;

1-5 січня – Кішка;

6 – 14 лютого – Голуб;

15 – 21 лютого – Черепаха;

22 – 28 лютого – Пантера;

1 – 12 березня – Мавпа;

13 -15 березня – Лев;

16 – 23 березня – Миша;

24 – 31 березня – Кішка;

1 -3 квітня – Собака;

4 -14 квітень – Пантера;

15 – 26 квітня – Миша;

27 – 30 квітня – Черепаха;

1 -13 травня – Мавпа;

14 – 21 травня – Голуб;

22 – 31 травня – Лев;

1 -3 червня – Миша;

4 -14 червня – Черепаха;

15 – 20 червня – Собака;

21 – 24 червня – Мавпа;

25 – 30 червня – Кішка;

1 – 9 липня – Миша;

10 – 15 липня – Собака;

16 – 26 липня – Голуб;

27 – 31 липня – Кішка;

1 -15 серпня – Мавпа;

16 – 25 серпня – Миша;

26 – 31 серпня – Черепаха;

1 -14 вересня – Голуб;

15 – 27 Вересня – Кішка;

28 – 30 вересня – Собака;

1 – 15 жовтня – Мавпа;

16 – 27 жовтня – Черепаха;

28 -31 жовтня – Пантера;

1 -16 листопада – Лев;

17 -30 листопада – Кішка;

1 -16 грудня – Собака;

17 -25 грудня – Мавпа;

26 – 31 грудня – Голуб.

А ось що означає кожна з тварин:

Якщо ви – Собака:

Ви дуже віддана і мила людина. Ваша лояльність просто не може бути піддана сумнівам.

Крім того, ви чесні та щирі, коли справа доходить до ставлення до роботи. Ви дійсно дуже проста людина, яка до того ж ще абсолютно неконфліктна. Це пояснює, чому ваші друзі так люблять і поважають вас. Для них ваша думка завжди важлива. Адже крім всіх перерахованих вище чеснот, у вас ще і відмінний смак в одязі. Якщо ваш гардероб не оновлюється чимось модним, це вірна ознака того, що у вас депресія. Ви легкі на підйом, тому до вас тягнуться люди. Однак, ви не з кожним йдете на контакт. У вашому житті присутні кілька осіб, яких ви вважаєте гідними називатися вашими друзями.

Якщо ви – Мишка:

Ви завжди готові до пригод! Пустотливий блиск в ваших очах робить вас таким милим і привабливим для оточуючих, що вони починають тягнутися до вас відразу ж після знайомства.

Ви дуже цікава людина. Не дивно, що люди постійно шукають вашу компанію і з нетерпінням чекають моменту, коли можна зібратися разом. Однак ви також надто чутлива людина, що є вашим основним недоліком. Під час розмови з вами людям доводиться підбирати правильні слова, щоб не дай бог не образити вас. Якщо ж хтось ходить навкруги, спілкуючись з вами, це може викликати ваш гнів. Виявляється, розлютити вас дуже легко.

Якщо ви Лев:

Незважаючи на те, що лев – тварина досить грізна, ви людина, яка любить мир і спокій. На противагу цій тварині, ви той, хто намагається уникати конфліктних ситуацій і моментів, які вимагають боротьби. Ви людина-свято, вам не подобається сидіти на одному місці протягом тривалого часу. Ви прості і товариські. Але, незважаючи на це, як і кожен Лев, ви – природжений лідер, і це лідерство живе всередині вас. Ви тактовно користуєтеся цим, щоб домогтися свого. Людям подобається ваша ввічливість і те, як ви ставитеся до них. Вам подобається бути коханим, і коли ви отримуєте свою частку уваги від когось, ви абсолютно щасливі.

Якщо ви Кішка:

Ви надзвичайно приваблива, чарівна особистість. Часом ви буваєте сором’язливим, однак вам також подобається блищати дотепністю в суспільстві. Ваша пристрасть до гарних жартів відома всім. Час від часу ви віддаєте перевагу тишу. Вам подобається досліджувати різні речі і заглиблюватися в деталі. При нормальних обставинах ви дуже приємна людина, але, коли вам дають привід, ви стаєте схожим на справжній вулкан, який ось-ось вибухне. Ви любите моду і все, що з нею пов’язано. Тому нерідко люди дивляться на вас, як на ікону стилю. Ви людина досить комунікабельна, проте не любите багато розмовляти з незнайомцями. У вашій компанії люди відчувають себе дуже легко і комфортно. Ви дуже вибагливі у виборі друзів і тих, хто вас оточує.

Якщо ви Черепаха:

Ви близькі до досконалості і приємні душею, серцем і характером. Ваша доброта поширюється на оточуючих. Ви виступаєте за мир і гармонію, тому не завдасте удару навіть людині, яка була неправою. Саме з цієї причини вас так люблять. Ви не обговорюєте нікого за спиною. Людям подобається те, як ви до них ставитеся. Ви можете дати доброту, підтримку і любов, не вимагаючи, при цьому, нічого натомість. Ви досить щедрі, й ті, кого ви любите, просто щасливі мати в своєму оточенні таку людину, як ви. Бачити речі в практичному світлі – це ваша найкраща риса характеру.

Якщо ви Голуб:

Ви людина, яка символізує щасливий підхід в життя. Яким би не було оточення, сумним або веселим, на вас це ніяк не впливає. Ви не піддаєтеся впливу ззовні. Насправді, ви випромінюєте позитив і гарний настрій всюди, де б ви не з’явилися. Ви лідер серед друзів. Крім того, ви маєте відмінну здатність втішити і підтримати людину в потрібний момент. Вам не подобається лицемірство і брехня, тому ви намагаєтеся уникати людей, які брешуть і лицемірять. Такі люди ніколи не будуть поруч з вами. Ви дуже методичні та організовані в своїй роботі. Безлад це те, що ніколи не побачиш на вашому робочому столі. Воно й не дивно, адже ви – Сама дисципліна і порядок!

Якщо ви Пантера:

Ваша головна риса загадковість. Ви – той, хто легко справляється з будь-якою ситуацією, навіть коли на вас чиниться тиск. При цьому ви робите це красиво, витончено і не виходите з себе. Іноді вам подобається попліткувати з друзями, але навіть це ви робите красиво і невимушено. Вам подобаються, щоб все йшло так, як хочеться саме вам, навіть якщо це іноді і неможливо. В результаті ви можете втратити деяких людей і ті речі, які вам дорогі. Але в іншому ви чудова людина, любляча допомагати іншим у важких життєвих ситуаціях. На вас можна покластися.

Якщо ви Мавпа:

Ви дуже нетерпляча і гіперактивна особистість. Вам завжди хочеться, щоб все було зроблено якомога швидше. У глибині душі ви дуже проста людина, проте, любите бути центром загальної уваги. Таким чином, ви унікальні. Ви хотіли б перебувати в безпеці і уникати гострих кутів. Якщо ваше ім’я буде фігурувати в будь-яких суперечках і пересудах, ви почнете панікувати. Тому ви намагаєтеся з самого початку запобігати конфліктним ситуаціям і не доводити їх до крайнощів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *