Найжорсткіші знаки Зодіаку серед жінок

Жорсткість є, переважно, чоловічою рисою характеру. Однак деякі представниці прекрасної статі бувають настільки агресивні, що готові посперечатися в цьому компоненті з найнебезпечнішими чоловіками. Додайте до цього жіночу підступність і мінливість настрою, і ви зрозумієте, що жити з такою кровожерливою ​​леді зовсім небезпечно!

5. Рак

Панянки знака Рак вважаються еталоном ніжності і жіночності. Уявити їх в образі злісних і жорстоких жінок неймовірно важко. Однак Раки по праву потрапляють в цей список.

Веселі і безтурботні представниці цього знака відрізняються неймовірною запальністю. Досить одного невірного слова, щоб жінка-Рак загорілася як сірник, і заспокоїти її буде зовсім непросто.

Але ж крім запальності Раків і їх вміння «роздути з мухи слона», панянки даного знака дуже образливі. Чоловіки, які знають про цю особливість, можуть налаштовуватися на те, що прощення доведеться вимолювати тижнями і місяцями, причому на колінах.

Правда образливість їх дитяча і наївна, а тому, навіть якщо жінка вирішить помститися, помста її не буде безжальною. Вона не заподіє серйозної шкоди вам, і не ускладнить своє життя.

4. Діва

На перший погляд Діви здаються символом турботи і домашнього затишку. Почасти це дійсно так, але тільки близькі люди знають, що жінки Діви – це ще й справжні домашні тирани.

У своєму будинку вони справжні господарі і все тут підпорядковано тільки їм. Ті, хто відмовляться жити в будинку Діви за її правилами, будуть підлягати щоденному терору.

Причому Діва – аж ніяк не той противник, який б’є один раз, щоб назавжди запам’яталося. Вона буде день за днем ​​жалити вас уїдливими зауваженнями, причому робити це голосно, виставляючи посміховиськом в очах інших людей. Діва доведе вас до нестями своїми жовчними зауваженнями.

Все що їй потрібно – ваші вибачення і ваша покірність. Коли вона доб’ється слухняності, її зашморг трошки слабшає. А єдина можливість уникнути такого результату, бігти від Діви щодуху, або, хоча б, тримати її на відстані.

3. Козеріг

Проникливі і злегка холодні жінки знака Козеріг, в принципі рідко підпускають до себе чоловіків. Для цього він повинен відповідати серйозним критеріям відбору, бути конкретним, прямим і абсолютно зрозумілим для Козерога.

Такий чоловік повинен прогинатися під свою жінку. І якщо він стане противитися, в цій парі дуже сильно почне іскрити.

Козероги – жорсткі і бездушні, вони з неймовірним завзяттям будуть придушувати волю свого чоловіка, використовуючи для цього навіть заборонені методи. Тому, розкривши свою душу жінці Козерогу, пам’ятайте, відтепер ви на гачку!

При цьому, Козероги – володарі не найвищого інтелекту, а тому проти своїх противників, навіть слабких, вони нерідко можуть застосовувати фізичну силу, вирішуючи конфлікти за допомогою кулаків і предметів, що опинилися під рукою.

2. Овен

Приємні в спілкуванні, веселі і життєрадісні жінки Овни в секунду перетворюються в тиранів і агресорів. Вони чарівні і доброзичливі, але лише до того моменту, поки не стикаються з проблемою.

Відмовте такій жінці в проханні, почніть перечити їй, доводити, що саме ви в домі господар, а ще краще, заявіть їй в обличчя про розставання, і побачите, якою агресивною може бути ця жінка.

Лють, в яку впадає представниця знаку Овен, може привести до плачевних наслідків. Тому відмовляти їй, і взагалі, розмовляти з нею в категоричному тоні, собі дорожче. Такі моменти потрібно готувати, згладжуючи «гострі кути» і обов’язково пропонуючи адекватну альтернативу.

До речі, найбільш агресивні жінки Овни в тих парах, де чоловіки віддають ініціативу своїй другій половинці, і та змушена брати на себе чоловічі функції, як в побуті, так і в бізнесі. Таким панночкам і зовсім не варто перечити.

1. Скорпіон

Жінка Скорпіон – не просто жінка, а справжнісінька пастка. Вона неймовірно приваблива, але потрапивши під її чари, ви опиняєтеся не в м’яких і пухнастих лапках, а в справжніх кліщах! Це надзвичайно серйозні супротивники і найлютіші вороги, а тому, пішовши проти такої дами, будьте готові, що вона не відступить, поки не знищить вас і сповна НЕ пострибає на ваших кістках.

Представниці даного знаку не знають півзаходів. Вони або люблять всім серцем або ненавидять всією душею. Це домінуючий знак, а значить, ваша друга половинка завжди буде лідером в сім’ї.

Живучи з такою жінкою, ви змушені будете узгоджувати з нею всі свої рішення, і ставити її до відома свого місцезнаходження.

Свавілля ця жінка не потерпить, обов’язково знайшовши спосіб делікатно, але досить жорстко поставити свого чоловіка в зручні їй рамки.

А саме божевільне, що ви можете зробити в житті – зрадити Скорпіону.

Уражена, жінка цього знака буде мстити до тих пір, поки її жало НЕ проткне ваше серце. І шансу попросити вибачення і загладити свою провину Скорпіон вам не надасть.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *