Закони життя: принцип бумеранга для кожного знака Зодіаку

Дізнайтеся, як дія закону бумеранга проявляється найбільш яскраво в залежності від Знака Зодіаку, під яким Ви народжені. Принцип бумеранга для кожного знака зодіаку працює по-своєму.

Все, що ми робимо, має значення. Все погане обов’язково повертається, але для кожного Знака Зодіаку цей принцип працює в різних сферах життя через різні інтереси і погляди на життя.

У кожного Знака Зодіаку свої вади та слабкості, які змушують перевіряти і переконуватися в стовідсотковій роботі принципу бумеранга знову і знову. Більшість людей встає на одні й ті ж граблі постійно. Цього, на жаль, не можна змінити. Така наша природа.

Овен

Овнам бумерангом повертаються їх слова, за якими вони рідко стежать. З одного боку, це добре, що вони такі чесні, але, з іншого боку, це руйнівно для них. Буває так, що потрібна допомога колеги, а він нагадує Овну його образу. Про допомогу Овни рідко просять, але в житті буває все. Ось тоді їх бумерангом по голові і ляскає.

Телець

Тельці дуже високої думки про себе, тому доля повертає їм їхнє самолюбство в формі любовних невдач. Майже всі Тельці думають, що ідеальні, тому часто творять беззаконня в стосунках. Це вкрай негативно позначається на їх особистому житті.

Близнюки

Близнюки не цінують того, що для них роблять інші, тому часто залишаються на самоті. Їх легковажність і повний пофігізм до тих, хто рятує їм життя, любить їх і доглядає за ними – ось, що постійно летить до них бумерангом, забираючи друзів і коханих людей, а з ними і удачу.

Рак

Прокляття Раків, яке ніколи їх не відпускає – це маніпуляція. Вони люблять, коли все під їх контролем, тому зірки роблять часто так, що в їхнє життя приходить хаос, який знищує їх гарний настрій, забираючи нерви.

Лев

Леви думають тільки про себе і про свою родину, байдуже ставлячись до всіх навколо. Для них світ крутиться по особливій ​​орбіті, центром якої є вони самі. Коли це стосується близьких людей, вони йдуть від Лева. Друзів у Лева мало – одні лицеміри – що робиш, те і отримуєш. Це егоїстичний Знак, який оточений такими ж людьми, як він сам.

Діва

Діва постійно сумнівається у всьому і завжди думає про погане. Такого Всесвіт не прощає жодному Знаку Зодіаку, позбавляючи його удачі. Безпричинний негатив повертає за принципом бумеранга цілком причинні невдачі в любові, справах, фінансах.

Терези

Терези занадто безтурботні, тому в їх житті завжди багато труднощів. Вони рідко ходять до лікаря, не стежать за тим, скільки витрачають, неправильно харчуються. Потім вони дивуються, чому у них мало грошей і погане самопочуття.

Скорпіон

Скорпіони люблять інтриги, маніпуляції і легко перестають спілкуватися з людьми, яким подобаються. Саме тому у них за спиною часто брешуть. Саме тому зірки і Всесвіт оточує їх проблемами, позбавляючи здатності визначати хороших і поганих людей.

Стрілець

Стрільці надто нетактовні і волелюбні. Створюється враження, що вони думають тільки про себе. Вони обожнюють, коли їх називають переможцями, тому готові піти на все заради першого місця. Принцип бумеранга для них обертається постійними дрібними і настирливими проблемами.

Козеріг

Козероги люблять розігрувати з себе королів світу. Вони надмірно серйозні, тому це повертається до них бумерангом у вигляді курйозних неприємних ситуацій, через які всі сміються над ними. Це буває рідко, але влучно.

Водолій

Водолії вважають себе героями, яким судилося врятувати світ від бід і катаклізмів. Вони намагаються принести в світ свої думки, нав’язати їх іншим людям і зробити це істиною, за що доля їх суворо карає сімейними проблемами і несподіваними проблемами – їх часто кидають навіть найкращі друзі.

Риби

З Рибами все гранично просто – вони мрійники, які живуть лише думками про прекрасне. Їм не вистачає серйозності, тому карають самі себе, адже мало хто сприймає їх серйозно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *