Птах-покровитель місяця народження відкриє секрети особистості

Хто б міг подумати, що у кожного місяця є і свій птах-талісман! А в якому місяці народилися ви? Виберіть зі списку і дізнайтеся, яка пташка є вашим покровителем!

Січень: Сова

Ви, як і цей птах, мудрі і проникливі. Прагнення до знань наділяє вас дивним красномовством, але слів на вітер при цьому ви не кидаєте!

Лютий: Папуга

Нудний і передбачуваний – це точно не про вас! Ви – втілення творчості і вмієте вражати, хоча і не прагнете опинятися в центрі уваги.

Березень: Вільшанка

Вашій наполегливості можна тільки позаздрити! Те, як ви долаєте труднощі і йдете до намічених цілей, надихає і ваших близьких.

Квітень: Канарка

Гумор – ваш коник! Ви щасливі просто жити і намагаєтеся дещицю свого щастя передати оточуючим. У будь-якій компанії з вашою появою стає трохи світліше.

Травень: Соловей

Вас можна заслухатись, ну а те, що ви говорите, вселяє в оточуючих оптимізм! Адже ваш настрій, позитивний і доброзичливий, дуже заразливий.

Червень: Голуб

Як і символ миру, ви не пропустете випадку виступити в ролі дипломата. Не боїтеся взяти відповідальність і повести за собою! З вами будь-яка ситуація закінчиться добре!

Липень: Орел

Ви дуже впевнені і незворушні, вселяєте довіру і вмієте слухати. Ну а ваші поради – на вагу золота!

Серпень: Рибалочка блакитний

Доброта, чуйність і щедрість – ось ваші головні якості! Навіть незнайомець миттєво перейметься до вас симпатією, варто тільки зав’язати діалог.

Вересень: Сокіл

Якщо в цьому світі й існують герої, то це, без сумніву, ви! Завжди готові прийти на допомогу і будь-які труднощі вам не перешкода. При цьому скромні і не вихваляєтеся вчинками.

Жовтень: Лебідь

Вірність і відданість – ось що відрізняє вас від інших! А ще ви здатні впоратися з будь-якою справою і знайти відповіді на всі питання, тому навколишні часто звертаються за порадою саме до вас.

Листопад: Півень

Сім’я і близькі – ваше все! Яка б не трапилася ситуація, але ви ніколи не зрадите своїх друзів. А якщо хтось посмів учинити їм кривду, готові вступити в бій і виграти сутичку!

Грудень: Ворон

Загадки і таємниці – це те, що завжди вас вабить! Ви допитливі і впевнені в собі, тому всі події сприймаєте як новий досвід.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *