Ніжність – це не слабкість. Ніжність – це мужність

Sекs – це менше з того, що жінка може дати чоловікові. Він не настільки вже й дорого коштує і досить часто зустрічається, щоб надавати йому якусь особливу цінність.

Насправді, куди дорожче коштує Ніжність – те, що Жінка віддає не всім; і навіть не всім тим, з ким спить. Ніжність не купиш, не вкрадеш, не візьмеш ні обманом, ні силою; і ні з чим не переплутаєш.

Що таке ніжність?

Ніжність – це фото, на яке дивишся, посміхаючись. Коли береш в свої долоні обличчя людини, коли хочеться притиснутися до цієї людини міцно, відчути її всю і відразу. Ніжність – це задумлива посмішка в очах, коли я думаю про тебе. Ніжність – це усвідомлення, того, що тебе чекають з любов’ю і з теплотою, трошки з сумом, тому що всім сумно, коли коханих поруч немає … І коханих завжди так чекають. Чекають на хвилину. Всього лише на зустріч. Чекають все літо. Чекають на все життя.

Ніжність … Турбота, обережність, тактовність, довіра і довірливість. Це не «пристрасть» з її силою і навіть люттю.

Мені здається, що ніжність – це сила, але з … білилами чи що … Внутрішня сила, яка розм’якшується заради Іншого. Слабка людина, по моїм відчуттях, не може бути ніжною. Вона може бути мужньою, доброю, але не ніжною. І це «розм’якшення», про яке я говорю, як якесь внутрішнє звільнення. Коли розчиняються кордони, зникають причинності і цілі. Просто відкритість – щира, світла, повна турботи і внутрішньої радості.

Ніжність нас супроводжує все життя

Ніжність ми відчували в дитинстві, в стосунках з мамою. Потім нам здається, що єдині люди, з якими ми можемо бути по-справжньому ніжними, це наші чоловіки і дружини. Але пізніше ми знайомимося з ще однією ніжністю – ставлення до наших дітей, наше відчуття дочок і синів, яких хочеться «гладити, поки не покличуть обідати» (Д.Хармс). Можливо, моє визначення звучить кострубато, але воно вірне.

І все це – відкритість. Відкритість собі, відкритість іншому. Повна захищеність в повній відкритості.

Це не затьмарене ніякими захисними механізмами відчуття, яке не потребує взаємності або будь-якої іншої підтримки. Ось хочеться бути ніжним з людиною, і все тут!

Навколо мене мало ніжності, так як я сама по натурі людина замкнута і непроста, тому я збираю ніжність навколо себе по крупинках.

А ви помічали, що людина на відстані куди більш ніжна, ніж при особистій зустрічі? В основному, як не дивно, люди ласкаві одна з одною спілкуючись електронною поштою або телефоном.

Мужність – це в першу чергу ніжність

В людині, яка виявляє ніжність до іншої людини, укладена величезна сила. І ще більша сила прийняття Інших. Володіючи силою, вона не пригнічує, а відкривається і приймає, що робить її силу дійсно справжньою, а ніжність – по-справжньому дієвою.

Ніжність змінює людей, тому що дає їм нове відчуття життя – життя без боротьби, але зі справжніми перемогами. Так мені здається. Ідеальна ніжність.

Мистецтво створювати ніжне навколо себе – ціла справа, і мені б хотілося такою наукою володіти.

Існує думка, що Ніжне живе там, де багато дозвілля і неробства, а в наш час – це виняткова розкіш. На що вам заперечую – ніжності навколо нас досить. Тільки вдивіться в очі неприступних на вигляд людей! Їм хочеться ніжності, але вони не вміють її проявляти. Це сумно.

Будьте ніжними. Це не соромно

По-справжньому ніжним може бути тільки така людина, у якого вистачає внутрішніх сил бути досить відкритим і перенести свою увагу з власних внутрішніх переживань на стан іншої людини.

Ніжність – супутник не тільки любові. При її відсутності в будь-яких відносинах панують безцеремонність і грубість. Найбільш витонченим, досконалим, зрозумілим для всіх зовнішнім проявом ніжності є людська усмішка, повна душевності і доброти.

Посмішка відкриває лабіринти чужої душі, насичує відносини теплотою і співчуттям, трепетом очікування. Посмішка як прояв ніжності говорить про довгому шляху, який пройшла природа в особі людини від інстинкту тваринного до витонченої ніжності вищої земної істоти – людини розумної.

Немає нічого ганебного в ніжності. Непомітне сплетіння пальців. Коли люди завмирають на мить, при зустрічі обнявшись. Коли хочеться просто йому зателефонувати – без безглуздих приводів, без замків і паролів. А просто поговорити – ні про що, почути голос і від цього внутрішньо заспокоїтися і посміхнутися всім своїм єством.

Ніжність – це не слабкість, ніжність- це мужність, тільки сильна людина не злякається оголити своє серце і показати свою ніжність.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *