Тест великого психолога, який допоможе дізнатися чого ви боїтеся найбільше

Наші страхи заважають нам стати щасливими. Перш ніж позбутися від них, потрібно розуміти: а чого ми боїмося насправді? Цей тест допоможе розібратися зі своїми страхами.

Хочете дізнатися, що вас найбільше лякає у житті? Зіткнися зі своїм страхом лицем до лиця, пройшовши цей простий психологічний тест. Американський історик і письменник, який також досліджував психологію людини, Джозеф Кемпбелл якось сказав цікаву фразу «Печера, в яку ви боїтеся увійти, містить скарби, які ви шукаєте». Його психологічна теорія заснована на тому факті, що якщо людина хоче перемогти свої страхи, вона повинна бути щасливою.

У які двері ви боїтеся увійти?

Який з цих входів лякає вас найбільше? Виберіть номер і дізнайтеся про себе більше.

Вхід номер один

Якщо ви боїтеся увійти в крижану печеру, це може бути тому, що ви шукаєте емоційне тепло. Швидше за все, ви налякані почуттями самотності, нещастя або розчарування. Але це також означає, що ви, ймовірно, переживаєте прекрасний період свого життя, ви знаєте, чого хочете і що робить вас щасливими.

Вхід номер два

Якщо цей моторошний тунель створює мурашки по шкірі, це означає, що вам потрібно відправитися в емоційну подорож. Каламутна або брудна вода, подібна тому, яку видно тут, зазвичай символізує, що ваш розумовий процес затуманений і потребує деякого очищення. Каламутна вода – не дуже хороший символ. Це говорить про те, що вам потрібно зняти всю тяжкість вашого життя, щоб жити щасливо.

Вхід номер три

Якщо ви боїтеся увійти в цей моторошний занедбаний будинок, швидше за все, ви дуже сильна, розумна і аналітична людина. Ви бачите життя таким, яким воно є, і живете з високим набором цінностей і очікуєте того ж від оточуючих.

Однак цеглу, подібну до тієї, що зображена на малюнку вище, символізує зведення стін емоційно і духовно. Можливо, ваші високі стандарти змушують інших відчувати, що вони не можуть відкритися вам.

Вхід номер чотири

Виглядає цей моторошний покинутий будинок як початок дійсно поганого сну? Якщо так, то це тому, що цей образ буквально ваш найгірший кошмар.

Будинок – це те, де серце, і, швидше за все, у тебе є багато любові, щоб її дати. Ви щедрий, сміливий і дуже відданий. Ви хочете захистити тих, кого обожнюєте, і дати їм все, що їм коли-небудь знадобиться. Зруйнований будинок – це нездатність зробити саме це.

Вхід номер п’ять

Вам страшно подивитися в цей моторошний колодязь? Це означає, що на сьогоднішній день ваше життя повне нудьги. Ви боїтеся визнати те, що давно вже перебуваєте на одному місці, не відчуваючи просування. Якщо ви коли-небудь опинитеся в задушливій ситуації, в якій ви відчуваєте, що не можете дихати, вирвіться на свободу.

Вхід номер шість

Вас лякає ця кроляча нора? Це тому, що ти боїшся того, що можеш там знайти. Скарб, який ви шукаєте, – це сенс життя.

Вхід номер сім

Якщо ці спадні сходинки змушують вас здригнутися, це тому, що у вас дуже сильний страх. Спуск, як ці низхідні сходи, в невідоме місце дуже символічний для похорону. Плюс сходинки усіяні опалим листям, які означають новий сезон або фазу. Якщо цей вхід вас лякає, ви буквально боїтеся смерті і того, що станеться після.

Вхід номер вісім

Якщо ви боїтеся цих важких синіх дверей, оточених камінням, це не дарма.

Двері дуже яскравого синього кольору, кольору, який символізує колір неба і моря, який ви залишаєте після входу в цей темний простір.

Мох на каменях означає тривалий період часу в холодному місці, і ці двері просто ведуть в занедбану в’язницю, де ви ніколи не захочете опинитися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *