11 якостей жінки, від якої ніколи не піде чоловік

«Насильно милим не будеш», – говорить стара істина. І з цим, безумовно, не посперечаєшся. Але кожна жінка потай боїться втратити свого партнера, адже розрив відносин, крім усього іншого, – це ще й величезний удар по жіночому самолюбству. Як же утримати чоловіка, а точніше, як стати тією жінкою, від якої чоловік ніколи не захоче піти?

1. Вона незалежна

Мудра жінка цінує свого чоловіка і відносини з ним. Але її любов ніколи не повинна переростати в залежність – ні в емоційну, ні в будь-якому іншому плані. Хоча б теоретично у вас повинна бути можливість повноцінно жити без нього, тому подбайте про те, щоб у вас було власне джерело доходів, цікава робота і знайомі. Чоловікові цікава жінка, яка може бути рівнею йому, а не тягарем і утриманкою.

2. Вона розуміє, що світ не зійшовся клином на НЬОМУ

Не варто прислужувати своєму чоловікові, забувати про свої інтереси, друзів і захоплення на догоду партнеру. Зрозумійте, що світ набагато ширший, ніж ваші з ним відносини. Не варто жертвувати своїми принципами заради нього: сильному чоловікові потрібна самодостатня жінка.

3. Жінка – це муза домашнього затишку

Будинок, в якому живе жінка, завжди легко відрізнити від квартири холостяка. Ви не зобов’язані бути запаморочливою домогосподаркою, вишивати хрестиком і зустрічати чоловіка за накритим до вечері столом. Але будь-якому чоловіку буде приємно приходити в будинок, де завжди затишно і комфортно, де на нього не накинуться з розпитуваннями і докорами, чому він затримався на 10 хвилин. Жінка створює атмосферу в домі, нехай це будуть дрібниці: квіти на вікнах або ароматне мило в ванній і випрасувана сорочка.

4. Вона не утриманка

А ще вона не обшукує кишені чоловіка в пошуках заначки і не випрошує у чоловіка грошей на шубку або колечко. Крім того, що це виглядає карикатурно, це ще й змушує чоловіка відчувати себе неспроможним і зобов’язаним.

5. Вона не тільки коханка, але і кращий друг для свого чоловіка

Чоловікові необхідно ділитися своїми планами, думками і поглядами з кимось. Кожен чоловік розраховує на підтримку і розуміння з боку своєї жінки. Тому відносини, в яких партнери можуть говорити на рівних і знаходити розуміння і підтримку один в одному, – найміцніші.

6. Вона не нав’язлива

Навіть якщо вам здається, що на даному етапі відносин ви можете дозволити собі багато чого, не варто перетворюватися в карикатуру ревнивої дружини. Кожному іноді потрібно побути наодинці зі своїми думками, тому не варто нав’язуватися чоловікові, дошкуляти його докорами і образами. Навчіться нормально спілкуватися і конструктивно вести діалоги.

7. Вона завжди готова вчитися

Чоловіки люблять очима, але, якщо ви хочете побудувати міцні і тривалі відносини з гідним чоловіком, ви повинні розвиватися. Нехай це будуть курси манікюру або секція карате, ніщо так не приваблює чоловіків, як жінка, у якої є власні інтереси і прагнення. Не обмежуйте своє життя будинком і сім’єю.

8. Вона допомагає чоловікові розвиватися

Мудра жінка не вимагає і не диктує чоловікові, що робити, вона надихає його і допомагає ставати краще. Поряд з такою жінкою лейтенант стає генералом.

9. Вона ніколи не говорить погано про свого чоловіка

Зневажливі жарти про захоплення або звички чоловіка характеризують вас як вкрай недалеку жінку. Якщо ви дозволяєте собі подібні висловлювання в присутності інших людей, жоден поважаючий себе чоловік не затримається з вами поруч надовго.

10. Вона слабка, але не дурна

Не варто звалювати всі обов’язки на свої плечі. Дозволяйте чоловікові доглядати за вами: нести важку сумку, ремонтувати кран у ванній і платити за рахунками в банку. Не намагайтеся бути матір’ю для вашого чоловіка, дайте йому проявити себе.

11. Жінка завжди повинна бути доглянута

Пам’ятаєте фразу Коко Шанель про те, що розумна жінка не може бути некрасивою? Візьміть це на озброєння. Це не означає, що варто обколюватися ботоксом і купувати дорогі наряди, але у вашій доглянутості проявляється ваше ставлення до самої себе.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *