Скільки буде шлюбів у людини, на прикладі всіх 12 знаків Зодіаку

Приказка «одне життя – одна дружина» має давнє коріння. Зараз до питань шлюбу і створення сім’ї підходять менш уважно. Розлучаються більше 7 з 10 пар протягом перших років спільного життя. Астрологи виявили цікаву закономірність. Справа в тому, що кількість укладених союзів безпосередньо співвідноситься з датою народження. Про те, скільки буде шлюбів у різних представників зодіаку, читайте далі.

Скільки буде шлюбів за датою народження: представники вогню

Дуже імпульсивні й енергійні люди. В принципі, намагаються передати це і своєму партнерові. До представників відносять:

• овнів,
• левів;
• стрільців.

Кожен з них має власні унікальні риси характеру. Тому про всі поговоримо детальніше.

Овни

Лідери за своєю природою. Тому у відносинах гратимуть тільки першу роль. Якщо партнер з цим згоден, то союз буде вічним. В іншому випадку розрив неминучий. У більшості овнів більше 3 шлюбів.

Леви

Як зрозуміти, скільки шлюбів буде у них? Це складне питання. Союзи будуть або вкрай міцними, або медовим місяцем все і закінчиться. В цілому намагаються в РАГС звертатися не більше 2 разів.

Стрільці

Непостійні натури. Йдуть по життю досить легко і невимушено. Точно так же можуть розбити серце і свого партнера. Нерідко стрільці одружуються більше 4 разів у житті.

Скільки буде шлюбів за датою народження: представники землі

Найбільш приземлені знаки зодіаку. Тільки уважний аналіз ситуації дозволить їм укласти союз. У це зоряне сімейство входять:

• тельці;
• козероги;
• діви.

Всіх їх об’єднує одне – раціоналізм. Про всіх представників розкажемо більш детально.

Тельці

Союзи укладають в пізньому віці. При цьому перевіряють партнера максимально скрупульозно і ретельно. Нерідко саме з Тельцями створюються найбільш міцні зв’язки. Одружуються раз в житті, розлучення – рідкість.

Козероги

Грунтовні в своїх діях і рішеннях. Часто керуються не волею серця, а розумом. Нерідко виходять і за розрахунком. Розлучення – додаткові витрати і нерви, тому укладають союз раз в житті.

Діви

Постійні пошуки ідеалу – основна парадигма життя Дів. Як визначити скільки шлюбів буде у них? Все залежить від партнера. В молодості можуть один раз помилитися, але потім такої розкоші собі просто не дозволять.

Скільки буде шлюбів за датою народження: представники води

Чуттєві і ранимі натури. Звичайно, за винятком скорпіонів. Вони теж ранимі, але ось потім кривдникові краще відразу емігрувати. Бажано, на іншу планету. Сюди відносять:

• риб;
• раків;
• скорпіонів.

Унікальні всі представники сімейства. Детальний аналіз кожного дозволить відповісти на питання про кількість шлюбів.

Риби

Немає міцного морального стрижня. Своїм постійним смутком і легкою інфантильністю зведуть з розуму будь-кого. Для представників цього знака характерні короткі і нетривалі союзи. Можуть вступити в шлюб більше 5 раз в житті.

Раки

Швидко прив’язуються до партнера. Після цього закривають очі на всі його недоліки і огріхи в поведінці. Ініціаторами розлучень практично не бувають. Тому можна сміливо сказати – союз з раками на століття.

Скорпіони

Найбільш парадоксальний знак зодіаку. Відрізняється неймовірним інтелектом, але в любовних справах нерідко виявляє недовірливість. Перший союз сприймає виключно як пробу пера, а ось до другого підходить більш грунтовно.

Скільки буде шлюбів за датою народження: представники повітря

Ці персонажі звикли витати в хмарах. Це стосується всіх аспектів їхнього життя, в тому числі і шлюбу. Сюди включають:

• водоліїв;
• терезів;
• близнюків.

Характер кожного відрізняється досить сильно. Тому про всі з них поговорімо докладніше.

Водолії

Впадають з крайності в крайність. Саме в результаті цього дати однозначну відповідь на питання про те, як зрозуміти скільки буде шлюбів у водоліїв неможливо. Варіантів два: або один, або безліч.

Терези

У всьому шукають гармонію і справедливість. Нерідко ці пошуки тривають все життя. Виходять заміж або одружуються тільки тоді, коли відчують відповідні прагнення від партнера. Найчастіше у них не більше одного шлюбу, іноді залишаються неодруженими в принципі.

Близнюки

Про їх нещирість складають легенди. Розлучаються легко і невимушено, практично граючи. У цьому переліку їх можна легко назвати справжніми рекордсменами. Нерідко вступають в 6 союзів і більш.

Звичайно, багато в чому все залежить і від партнера. Союз з кожним представником зоряного сімейства може бути довгим і тривалим. Важливо тільки враховувати загальні інтереси.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *