Рейтинг знаків Зодіаку: від “чистюль” до найбільших нечупар

1. Діва

Ваша охайність межує з гермофобією. Мікроби тремтять від жаху, коли ви входите в кімнату. Ви можете проводити хірургічну операцію на своїй підлозі, наскільки вона чиста. Решта людей в порівнянні з вами здаються свинями.

2. Овен

Побачивши безлад, у вас починається головний біль. Ви вважаєте неохайність психічним захворюванням. Ви зацікавлені в освоєнні космосу, тому що сподіваєтеся, що в один прекрасний день ми зможемо відправити все сміття землі, бруд і навіть пил на іншу планету. Ви перете одяг двічі, тому що думаєте, що навіть ваша пральна машина не справляється зі своїм завданням.

3. Рак

Освіжувач, відбілювач, плямовивідник, пральний порошок, очисники різноманітних поверхонь – ваші кращі друзі. Ви – людина, яка носить дезодорант в своїй сумці. Якщо ви не милися більше 18 годин, то стаєте надзвичайно капризним. Ви дозволяєте собі смітити раз або два на рік; в інші пори року ви відчуваєте провину за це.

4. Скорпіон

Бруд налипає на ваше тіло, як муха на клейку стрічку, і ви відчищаєте його, як тільки можете. Ваша особиста гігієна бездоганна.

5. Козеріг

Для вас чистота головним чином пов’язана із зовнішністю. Ви дуже акуратні. Ваш будинок виглядає бездоганно, але за кушетками зберігається багато бруду. Крім того, у вас дуже «брудні» думки, і не вдавайте, що це не так.

6. Телець

Ви – прихильник порядку, тому бардак турбує вас більше, ніж бруд. Речі повинні знати своє місце. Ви ненавидите все, що порушує ваш фен-шуй.

7. Близнюки

Ви – Близнюки, тому з одного боку – неохайні, а з іншого – акуратні. Все залежить від ситуації. Ваша особиста гігієна бездоганна, але ваші навички з прибирання залишають бажати кращого. З усіх кімнат, де ви живете, ванна кімната, ймовірно, буде виглядати найгірше.

8. Стрілець

Ви, ймовірно, найрозумніша, забавна і красива людина в компанії, але минуло два тижні з тих пір, як ви виносили сміття і кілька днів, як ви чистили зуби. Задумайтеся, поки від вас не втік черговий хлопець!

9. Водолій

У вас чистий розум, але брудний будинок. Ви платите за комуналку швидше, ніж миєте посуд. Ви регулярно ходите до стоматолога, але було б непогано, якби ви періодично користувалися зубною ниткою. Час від часу ви платите комусь за прибирання свого будинку, проблема в тому, що ви не можете заплатити комусь за прийняття душу. Підніміть свою особисту гігієну на інший рівень.

10. Риби

Ви дуже мила і добра людина, але ви – відверта нечупара. Ви приступите до прибирання не раніше, ніж придумаєте мільйон виправдань, чому вам варто відкласти це. Будьте ласкаві, помийтеся перед тим, як лягати спати, ваше ліжко залишиться чистим довше.

11. Лев

Ви занадто зайняті, милуючись на своє відображення, щоб помітити, скільки пилу і бруду на цьому дзеркалі. Або велика тріщина на дзеркалі. Або гігантська пляма від кави на стіні за дзеркалом. Ви навіть не бачите плям від зубної пасти на своїй улюбленій футболці. Почніть з малого – сходіть до офтальмолога.

12. Терези

Вам погано, коли навколо чистота і порядок, а вашим друзям погано, коли вони заходять в вашу квартиру. У ній вони можуть знайти копалини різної ери, в купі брудної білизни або пляшок з-під пива.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *