Треба з головою розбиратися, а не з женихами! 15 жорстких порад жінкам

15 жорстких, але дієвих порад про кохання від психолога Михайла Лабковського для тих, хто у відносинах, і для тих, хто в пошуку.

1. Якщо ви у відносинах, зустрічаєтеся або навіть живете разом вже півроку або рік і нічого не відбувається, треба запитати один раз, чи хоче він сім’ю і весілля. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, значить, прийшла пора з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Мовляв, я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе.

2. Будь-яка, і я підкреслюю це, будь-яка жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це неминуче. І в кінці кінців чоловікові стає нудно з дружиною, він починає вважати її дурнуватою, а там і до розлучення півкроку. І зауважте: спочатку чоловік ні на чому не наполягав, це жінка з радістю і плескаючи в долоні вирішила сидіти вдома.

3. Якщо він вас напружує, просто розлучіться з ним. Не бійтеся залишитися одна. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.

4. Все просто: є він – такий, який є. І є ви – така, яка є. Вам або добре разом, або треба розійтися. Причому краще до того, як ви взяли іпотеку і народили трьох дітей.

5. Той, хто психічно здоровий, орієнтується на свої почуття і завжди вибирає себе. Ні краса, ні любов не вимагають жертв. А якщо вимагають, це точно не ваша історія. Валіть. Немає такої мети, заради якої варто щось терпіти у відносинах.

6. Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі. А той, хто приймає себе таким, яким він є, живе гарним, повноцінним життям, незважаючи на всі можливі життєві проблеми.

7. У жінки, яка патологічно не вміє сходитися з чоловіками, в анамнезі завжди проблеми з батьком. У чоловіка, який не може знайти жінку, а часто і роботу, обов’язково складні стосунки з матір’ю.

8. Якщо вам з чоловіком некомфортно на першому, другому, третьому побаченні, не призначайте четверте. У перші зустрічі чоловік показує себе з найкращого боку, і якщо вам вже неприємно перебувати з ним поруч, нічого доброго з цих відносин не вийде.

9. Якщо ви хочете вийти заміж, вам треба перестати про це думати. Це те ж саме, що і бажання мати ляльку на капоті, фату і інше барахло. У здорових людей ситуація виглядає трохи по-іншому. По-перше, у них є потреба любити. З цією потребою любити вони знаходять чоловіка, який їх любить.

10. Ніколи не треба спілкуватися з одруженими чоловіками. Рибою торгують в рибному магазині, м’ясом – в м’ясному. Не втрачайте часу. Одруженому чоловіку не потрібна дружина, у нього вдома одна вже є.

11. Все життя навшпиньки НЕ простоїш, а розчаровуватися завжди болючіше, ніж спочатку показати себе справжню.

12. Ви нецікаві світу до тих пір, поки не цікаві самі собі. Неможливо будувати сім’ю або дружбу з тим, у кого з самим собою складні, суперечливі відносини, повні невдоволення і усіляких докорів.

13. Якщо вам не подобається, як він до вас ставиться, робить щось неприємне, ви говорите йому про це один раз. Якщо справа не змінюється – до побачення.

14. Треба з головою розбиратися, а не з женихами. Коли жінка говорить: “Я любила” – це часто історія не про любов. Це історія про драгділера, який поставляє їй необхідні страждання. А здорова любов – це про те, наскільки ти щасливий.

15. Нормальна людина не продовжує відносини, в яких її не поважають. Втім, вона їх навіть і не почне.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *