З перчинкою: 8 якостей поганої дівчини, від яких він “втратить” голову

Якості поганих дівчат, які чоловік з радістю хотів би побачити і в тобі.

Мати деякі риси поганих дівчат – не означає бути поганим дівчиськом. До того ж, часто чоловік хоче, щоб ти була не просто ніжною і коханою, але ще і його найкращою подругою, яка здатна на божевільні вчинки, щоб зробити його життя цікавішим. Чоловікам подобаються жінки з почуттям гумору і з «перчинкою». Так що, якщо ти хоча б раз перетворишся в погану дівчинку, йому це точно сподобається.

Отже, 8 якостей поганих дівчат, які чоловік з радістю хотів би побачити і в тобі:

1. Непередбачуваність.

Більшість чоловіків ненавидять повсякденну рутину. Ось чому їм потрібна непередбачувана і авантюрна жінка, з якою і шлюб буде здаватися за щастя. Запропонуй йому спонтанну поїздку за місто або на море, придумай, як урізноманітнити ваші будні.

2. Впевненість у собі.

Не секрет, що чоловікам більше подобаються впевнені жінки, які знають, чого хочуть. Він, звичайно, допоможе тобі приймати важливі рішення, але турбувати його через дрібниці, просто тому що ти не знаєш, що тобі вибрати – це дратує.

3. Непокірність.

Чоловіки одержимі сексом – це правда. І вони іноді хочуть робити заборонені речі, в тому числі і на публіці. Вони обожнюють жінок, які зовні дуже правильні, але в спальні можуть несподівано збожеволіти і вийти за рамки.

4. Люби себе.

Ти повинна пам’ятати про свої потреби і своє задоволення. Якщо ти будеш робити все тільки для нього, він це не оцінить. Зате чоловікам подобаються жінки, які цілком самостійні, які можуть жити самі і покладатися тільки на себе, хоча, зробили вибір жити з ним. Для нього приємно усвідомлювати, що він не просто співмешканець, що допомагає по господарству, а й улюблений чоловік. Це означає, що і в ліжку ти повинна говорити йому, що і як тобі подобається, щоб отримати задоволення. Так, вони це люблять.

5. Прямолінійність.

Зазвичай жінка хоче, щоб чоловік здогадався, чого вона хоче, але вони не вміють це робити. Чоловік хоче точно знати, чого ти хочеш і що він повинен для цього зробити. Зрештою, від цього залежить твоє щастя.

6. Домінування.

Голова в сім’ї – чоловік, це безперечно. Але іноді і він хоче побути під твоїм контролем. Не завжди, але часом можна і покомандувати і здивувати його несподіваним перерозподілом ролей.

7. Пристрасть.

Додай щіпку перцю в кожен вас поцілунок. Кожен чоловік хоче жінку, яка відчуває кожен дотик і обожнює кожну його клітинку. Пристрасть грає величезну роль у відносинах. Завдяки їй кожен поцілунок, який ви робите нібито для проформи – при зустрічі або прощанні, – буде розпалювати ваше внутрішнє багаття.

8. Нахабство.

Це допомагає, коли він не може прийняти рішення і сумнівається. І чоловік іноді хоче почути щось різке і нахабне – це його надихає. Ти можеш сказати, що тебе дратують його сумніви, адже він завжди все робить ідеально – начебто і нахабно, але надихає.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *