Як впливає різниця у віці між чоловіком і жінкою на подружнє життя.

Що ж означає різниця у віці між подружжям? Які вона обіцяє відносини?

Згідно авестийскої астрологічної традиції (Авеста – священна книга давніх іранців) Новий рік починається 21 березня, коли Сонце входить в знак Овна. Тому, якщо один партнер народився до 21 березня будь-якого року, а інший після 21 березня, різницю років обох партнерів слід зменшити на один рік. Якщо ж обидва партнера народилися після 21 березня, то різниця віку встановлюється простим відніманням прожитих років. Прийнято округляти різницю до року, якщо вона не більше трьох місяців, тобто 1 рік і 10 місяців – це 2 роки, а 2 роки і 8 місяців – це як і раніше 2 роки і т. п.

Різниця у віці 1 рік – складаються міцні ділові взаємини. Таке партнерство сприяє зміцненню матеріального становища. Подібний шлюб добре укладати з розрахунку.

Різниця у віці 2 роки – дає ілюзорну форму зв’язку. Шлюб може існувати тільки на духовній основі та спільності інтересів. У разі простою емоційної прихильності початковий потяг пізніше часто перетворюється в неприязнь і шлюб може розпастися.

Різниця у віці 3 роки – призводить до дуже напружених відносин, побудованих на боротьбі і суперництві. У цієї пари відносини часто на межі, на волосині. Крім того, на одного з партнерів, зазвичай, лягає важкий тягар випробувань, спокус, він нерідко готовий оббрехати свою другу половину.

Різниця у віці 4 роки – дає багато шансів на більш-менш гармонійний шлюб, побудований на дружбі, взаємодопомозі, співробітництві. Але, на жаль, час здатне змінити ставлення до гіршого.

Різниця у віці 5 і 10 років – це не випадкова зустріч. Між партнерами існує кармічний зв’язок, що вимагає відпрацювання взаємних боргів. Карма утримує їх один біля одного; вони повинні йти по життю в одному напрямку, але при цьому один з них повинен бути провідним, інший – веденим.

Різниця у віці 6 і 9 років – дає дуже важку форму взаємозв’язку. У цьому союзі неминучі випробування, боротьба, інтриги, підступи з боку найближчих родичів. Такий союз хороший для людей, у яких спокійне сімейне життя викликає нудьгу, для любителів гострих відчуттів.

Різниця у віці 7 і 14 років – дає найзагадковіший взаємозв’язок партнерів. У сімейному житті – суцільні таємниці, нерозуміння, нездатність домовитися. Хтось з боку буде постійно втручатися в подружні відносини. Можливі прояви пристріту, псування. Такий зв’язок непередбачувана і невідомо, до чого може привести: або до переродження, або до внутрішнього надлому. Такі союзи гарні для таємних любовних зв’язків.

Різниця у віці 8 років – дає душевний комфорт і гармонійну форму шлюбу. Союз партнерів заснований на глибокій прихильності і взаємодопомозі. Стабільність відносин, впевненість один в одному допомагають розкриттю їх творчого початку. А це ще більше сприяє створенню щасливого ​​і благополучного шлюбу.

Різниця у віці 11 років – веде до самих непередбачуваних наслідків. Між партнерами складаються відносини типу: «все або нічого!» Можливі постійні зміни, наполеглива боротьба за лідерство, безперервна критика один одного. У цьому шлюбі є одна хороша риса – непримиренна парочка в будь-який час може почати все спочатку.

Різниця у віці 12 років – величезні труднощі у взаєморозумінні і взаємодії партнерів, які ведуть до дуже великої ненадійності шлюбу. Союз може добре початися, а потім з тріском розвалитися. Він дивний і суперечливий. Один з партнерів, зазвичай, завжди створює перешкоди на шляху розвитку іншого. Наслідки такого союзу можуть бути найважчими і страшними (аж до вбивства).

Різниця у віці 13 років – призводить до втручання у відносини партнерів надприродних сил. Взаємозв’язок – ясна, передбачувана, місіонерська, що веде до духовного переродження, трансформації свідомості, проясненню. Це «стежка до неба», дорога до духовних вершин або … «стежка смерті», тобто деградація.

Різниця у віці 15 років – дає найсильніше кармічне тяжіння. Таким людям ніколи не розійтися. Але і на їх шляху є одна пастка: вони або допомагають один одному правильно обрати життєвий шлях, або, навпаки, збивають свого партнера з нього, збільшуючи таким чином його кармічні борги в наступних життях.

Різниця у віці 16 років – створює так звану дзеркальний взаємозв’язок, партнери доповнюють один одного. Відносини між ними можуть будуватися і за схемою «вчитель – учень». Але якщо любов переросте в ненависть, то це призведе до «війни» без усякого жалю і поблажливості. Різниця у віці менше 9 місяців (пам’ятаєте: більше 9 місяців – це вже 1 рік) – між партнерами встановлюється дуже консервативний, без руху і зміни, але стабільний зв’язок.

Відносини людей з різницею у віці в 17 років складаються так само, як у тих, у кого вона дорівнює одному року, з різницею в 18 років – так само, як з різницею в 2 роки, і т.д. Тут потрібно просто від числа різниці років відняти число 16. Не забудьте при цьому про «правило 21 Березня» і «правило округлення до року».

Багато хто вірить, що укладення шлюбів відбувається на небесах. Однак, якби це дійсно було так, хіба зустрічалося б стільки чоловіків різного віку, що віддають перевагу одружитися на молодих красунях? Але ж є чимало семідесятих, а то і вісімдесятирічних старичків, що не проти вступити в шлюб з юною дівчиною.
Багатьох цікавить питання, яку різницю у віці між чоловіком і жінкою можна вважати нормальною

То яка різниця у віці між чоловіком і жінкою нормальна?
Це питання зацікавило психологів і медиків в різних країнах. Наприклад, в фінських сім’ях вважається, що для народження здорового потомства різниця у віці між подружжям повинна бути не менше п’ятнадцяти років.

Однак, в реальності все виглядає дещо по-іншому. «Правильних» сімей у Фінляндії не так вже й багато. В середньому фінський чоловік старший за свою дружину тільки на 3 роки. Фінські вчені вважають, що це одна з причин, по якій народжується не так багато здорових малюків.

У Швеції ж заявами фінів не довіряють. Невже чоловік, з дорослими сексуальними потребами, повинен чекати ще 15 років, коли дозріє його юна подруга? Шведи, вивчивши велику кількість сімейних пар, вирішили, що різниця у віці між чоловіком і жінкою повинна бути менше 6 років. І, що найдивніше, головним критерієм при виборі супутника життя, виявилася не любов, а матеріальне благополуччя подружжя. Тобто, ідеальним партнером для шлюбу є чоловік, який має хороший заробіток, постійну і цікаву роботу. А кохання другорядне …

Схожий погляд на вікові відмінності мають і англійці. Однак, їх зацікавив ще одне питання. Чи впливає інтелектуальний рівень чоловіків на здоров’я їх дітей?

Ці дослідження привели англійських вчених до цікавого результату – чим розумніші чоловік, тим більше шансів у його дітей народитися здоровими.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *